Život na novom mieste...ako najsť nových kamarátov?

Príspevok v téme: Život na novom mieste...ako najsť nových kamarátov?
kikus3

Naozaj neviem ako :( Uz skoro rok bývam na novom mieste (v malej dedine) a nie a nie si nikoho najst :(
S prostredím som spokojná je tu krásne a som rada ze zijem na novom mieste ale zivot bez priatelov je tu nudný :( Zatial tu poznám len pár ludí,ale to sú vsetko omnoho starsí nie v mojom veku :(
Mám 19 rokov a rada by som sa tu s niekym novým zoznámila ale netusím co mam pre to urobiť :(
Von chodím zatial len sama zo psom, kazdý den na dlhé prechádzky po dedine. Skoro kazdemu sa tu zdravím a snazím sa pôsobit milo.
Lenze co? ked idem von bud stretávam hrajúce sa malé deti alebo prechadzajúcich sa starých ludí..Pytam sa kde sa vytratila mládez, ktorú vôbec nevidím..
Mate nejaké napady ako by som tu niekoho spoznala? V takomto veku je to dost tazké, pretoze vacsina mladych majú svoje lasky alebo pracuje a nemá cas :/

Dakujem za rady a precítanie :)

james bond

a nejake mesto pobliz nic ? chapem ta inak bol som nedavno na dedine tyzden, prve dni super klud, oddych ale potom neskutocna nuda, nikde nikoho, drzim palce nech niekoho najdes

kikus3

a co susedia? Ja so susedmi vychadzam dobre su milí a to su vsetko ludia starsí vo veku mojich rodicov a deti majú malé :(

Blondula

ano mam,ale ja som uz starsia od teba :D na jednej strane som stastna,ze sa mi dieta moze v klude hrat doma na dvore,na ulici s detmi,ale co sa tyka mna tak uplna katastrofa :-( ani priatela nemam kde najst :D dufam,ze buduci rok uz budem niekde v "centre diania" za hranicami :D

kikus3

no co sa týka toho netu..to som uz skusala...ale to si mám len tak pridavat na FB ludí ktorích nepoznám ?
Mne sa to zdá také trápne, neviem :/
Tam ma kazdý súkromie a ludí s ktorými sa pozná a mne je blbé si ich len tak pridat medzi priatelov

Mimulus

Ale veď máš toľko možností...net, rôzne akcie...

A čo škola?

Ja si myslím, že najviac by si zabodovala ak by si si vyrobila transparent s nápisom ,,hľadám kamarátov,, a išla by si normálne po ulici. Netvrdím, že akurát v tej dedine ale niekde, kde ešte mládež žije :)