Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poďme sa motivovať k chudnutiu

Príspevok v téme: Poďme sa motivovať k chudnutiu
GreenTea

Ahojte, takže najprv sa Vám predstavím mám 19 rokov a som GreenTea :D. Chcela by som schudnúť a myslím, že niesom sama, takže by som to chcela skúsiť takouto formou a to tak, žeby sme sa do toho pustili viacerí.Určite to bude treba nejak premyslieť. Bolo by dobré keby sme sa mohli staviť napríklad o niečo alebo nejak tak,aby nás to riadne motivovalo. Dali by sme si nejaký čas nato...Chcem, aby to stálo zato a aby sa každému z nás niečo podarilo schudnúť a tak by bolo dobré dať si nato napríklad 4 mesiace? Mali by sme chudnúť zdravo a bez toho, aby sa to vrátilo. Poslali by sme si na seba e-maily na ktoré by sme poposielali fotky za každý mesiac výsledky chutnutia. Tu na fóre by sme sa mohli o tom viac rozprávať, že čo sme dnes robili ako cvičili...a pod. Dúfam, že ma nejak doplníte a napíšete čo je na tom zle a čo dobre... :)

anka89

mimulus JANO BUCKO ha ha dievcata budem vas tu sledovat som zvedava ci sa vam podari schudnut fakt vam davam za pravdu je to len o tom co jeme treba sa zdravo stravovat a hlavne malinko peciva ak ano maximalne 1 aj to cerealne a ovocie len doobeda drzim vam palce

Ingrid78

Ahojte,

aj podla mna je najdolezitejsia motivacia. Tiez som veeela krat skusala schudnut, niekedy uspesnejsie, nikedy....to skoncilo vyslovenym prezieranim sa.

Motivovala som sa ako to len slo, aby som sa mazelovi pacial, aby ked sa prechadzam s detmi som vyzerala dobre, aby na skolskej stretavke sa zmestila do siet...potom som si uvedomila ze je to len docasna motivaci. Treba mat dlhodobu, alebo celzivotnu. Dnes som citala clanok ako obezita a nadvaha suvisi so zvysenym rizikom rakoviny - toto je moja motivacia - chcem sa dozit vnokov mojich deti a byt s nimi co najdlhsie.

www.medicc.eu

Drzim vam vsetkym palce, napad s posielanim fotiek je dobry, nech vam to vydzi!

GreenTea

jednoznačne najdôležitejšia je STRAVA budeme si písať čo sme za deň zjedli...samozrejme nemyslím to teraz tak, aby sme si rátali každučkí gram všetkého skrátka, aby sme jedli v malých mnnožstvách a hlavne sa budeme snažiť jesť zeleninu...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poďme sa motivovať k chudnutiu - Fórum - ZDRAVIE.sk