Vlčiak súrne hladá domov

Príspevok v téme: Vlčiak súrne hladá domov
drew

Dobrý deň. Možno to tu nepatrí ale jedna rodina má dvoch vlčiakov ktorý sa navzájom nenávidia. Voláju sa Bax a Nero. Bax Nera tak pohrýzol že mal Nero v hlave veľkú dieru a v poslednom čase sa strašne bijú (striekala aj krv nebolo to len také CVAK )Bax potrebuje rodinu kde je chlap s pevnou rukou a z cvičiteľskými zručnosťami pretože ten pes je dosť agresívny a veľmi sa bojí burky ale žije na dvore. Je krásne stavaný nádhernú tvár má ale už sa to nedá vydržať. Dneska bude možno utratený. Ale ak by sa našiel záujemca pošlem aj foto a tel.číslo

Jessi_1111

Drew - to som neskutočne rada ! Link pošlem, MSG: ale čo , veď je to zviera, určite netreba dať utratiť, má právo na život..:)

MSG

Agresivneho psa treba utratit. Budu s nim stale problemy. Netreba povazovat psa za clena rodiny, je to zviera, ma svoju uzitkovost.

drew

AHOJTE MAM DOBRU SPRAVU dneska nebude utratený a možno si to rozmyslia pretože teraz je obdobie párenia a oni su viac agresívna... Vyriešia to dajako

drew

vie umrie injekciu ktorý mu pichne zverolekál príde autom .. ten zverolekár je naprd pretože oni nemaju auto a autobusom by to asi nešlo kedže su tri jedna chí do roboty a druhá sa stará o svoju mamu. Ja bývam na opačnej strane slovenska ako oni mám 15 rokov a tie utulky by neboli preneho je to nenormálne kruté ho dať do utulku kde bude sám a ešte viac agresívny. On potrebuje pevnu ruku aj ked pochybujem pretože ich brat taký je ale nemože biť sním stále lebo pracuje.Moja babka je najlepší človek akeho poznám ale odvtedy ako zomrej jej muž mi pripadá ako keby sa stala ním on odjakživa neznášal zvieratá a baka si ich vždy zastávala.. ale nie nadarmo sa hovorí že vekom sa začneš podobať na svojho muža.. ked tak tak mi prosím daj nejaký link na utulok

Jessi_1111

A prístup k zverolekárovi? Prečo?? A čo keď, odsudzovali, možno áno, možno nie, tak by si tú info tam nemusela dať, jednoducho by si napísala, že súrne, ASPOŇ to skús alebo choď do toho útulku..ja Teba z časti aj chápem, ale také konanie tvojej babky a spol. nikdy NEPOCHOPÍM!

drew

a Jessi ja plačem nad vela psíkmi ale buďme radi že to neurobili ako tie ZVERi ktoré také psy upaluju,zabiju nožom alebo zastrelia .. umrie rýchlo a bezbolestne :(

drew

Som mladá a ešte to neviem pochopiť ale toto bola moja posledná šanca.. keby som mala aspoň foto ktoré by som tu dala ale neviem stímto portálom vellmi narábať... Kedy ste mali takého psa čo by si silno utiahnutý náhubok dal vedieť dolo innak by ste vraveli a nezaujímala ho ani slanina ktorá bola v tom náhubku. Viete chceli mu vyťiahnúť kliešťa..

drew

prosím ťa neplač. Ja som sa dosť vyplakala ked som sa to dozvedela. Ale myslím si že je to dobré čo urobia. My všetci sme taký že mylujeme zvieratá ale moja babka ho už proste nechce. Nechcem to dávať na fb protože by ich zato odsudzovali ale oni nevedia aké to je nemať prístup k zvelorokárovy. Necháp to zle ale ten vlčiak by dokázal zabiť doma su same ženy a oni nemaju čas ho cvičiť ani prostriedky nato. Bojíme sa že by sa dostal do zlích rúk kde by ho týrali. Pretože naneho asi iba tvrdá ruka ... A ešte niečo čim dlhšie budeš psa lutovať tím dlhšie sa bude trápiť