Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dieta

Príspevok v téme: Dieta
nyc58

Ahoj, neviete mi poradiť nejakú diétu ktorá fakt pomôže.. Kedže ma typ postavy 'Hruška' tak je u mňa chudnutie veľmi ťažké. Od pása nahor som úplne chudá (až mi vidno rebrá) a nadol 'hrôza' nohy sú obalené tukom, veľke stehná a zadok ? radšej nekomentujem.. Už som skúšala rôzne diéty, ale vždy som schudla len z brucha a pŕs.. stehna a zadok nič.. prosím pomôžte mi, aké potraviny mam vylúčiť ?? prosím pomoc, ked to tak pôjde dalej a nič mi nepomôže asi bude hladovať a možno to pomôže.. :/

ba

A vies co poznam babu co ma taku postavu ,ale sa vie perfektne zamaskovat oblecenim ,nosi dlhe sukne alebo tie siroke nohavice a pas ma zvyrazneny bud satkou alebo opaskom a kupuje si veci zo sekaca.

ba

NYC58 ahoj kolko mas rokov? Ntrap sa dietami ,to co pises o svojej postave tak ti diety nepomozu ,ale skor cvicenie na tie nohy a zadok ze sa to pekne spevni a stiahne ,ale urcite si davaj pozor na stravu alebo skus sa stravovat podla krvnych skupin... ahoj

pandorica

Mám tiež ten problém, ale obávam sa, že vyriešiť sa to nejako uspokojivo nedá.Trochu sa to dá skorigovať v posilňovni, tak že potom opticky ten rozdiel nie je taký výrazný.Bojujem s tým celý život, ale ver mi, nejaké veľké pokroky som s tým neurobila,takže som sa naučila optické triky s oblečením.A nezabudni, že vždy je zdravotne lepšie byť hruška ako jablko a navyše: veľká riť vie očariť

matosu

Ja odporúčam pridať do jedálnička aj prírodné produkty + riadny pitný režim. Vyskúšajte napríklad čaj MATCHA - zelený čaj, ktorý má schopnosť zrýchliť náš metabolizmus... ja osobne s ním mám skúsenosti, podarilo sa mi s ním schudnúť 1kg za mesiac.. akonáhle som však nejedol po 5 hodine a 2krát do týždňa zacvičil... začal som chudnúť aj 3-4kg za mesiac... navyše ten čaj má veľmi veľa pozitívnych účinkov, ja ho pijem namiesto kávy...

tu sa dočítate viac.. www.matchatea.sk

nyc58

Stravujem sa zdravo, vylúčila som sladké a vyprážané jedla.. a pohybu mám primerané, ale teraz ked skončia prázdniny ho budem mať až až.. a nepísali tam ako sa dá schudnúť ?

Aja02

Práve som čítala článok, kde písali, že typ hruška schudne skôr než jablko. ;)
Ako sa stravuješ? Hýbeš sa?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk