Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo mam robiť

Príspevok v téme: Neviem čo mam robiť
Lívaaaa

Ahojte volám sa Lívia mam 16 rokov, od 15 začali sa mi robiť, vyrážky...tak som si kúpila aknecolor ale sa mi začala sušiť strašne tvár, tak som nič nepoužívala, len som vždy dávala, na seba meke-up...A tak som sa rozhodla, že pôjdem ku kožnej...predpísala mi Skinoren, no ale mi to vôbec nepomáha, bola som tam viac..ale nič som len dala zato veľa peňazí a nič..nepomáhalo, ani nepomáha. Tak som to ani nebrala už, začala som si dávať, na seba make-up: miss sporty, aj dermacol..sa mi zhoršilo..viac mam vyražiek chcela by som váš poprosíť čo mam robiť s vyražkami aby som nemala take..a aky mejkap by ste mi odporučali..aby sa mi z neho nerobili vyražky Dakujem

Peppa

ja? :D takmer nic, obcas si dam hydratacny krem od nivei, aknecolor a zmatnujuci puder astor, aby som som sa tak neleskla a to je vsetko :D

Peppa

Mne pomohol Duac gel od koznej, je to antibiotikum ale vyrazky mi po nom krasne zmizli, pouzivam ho vecer lebo sa s nim nesmie ist na slnko, ale neviem ci sa moze uzivat dlhodobo..ja ho pouzivam mesiac a teraz idem ku koznej na kontrolu tak uvidim co mi povie

lillllls

ja ked som mala takyto problem vobec som make up nepouzivala uz vobec nie aknecolor, ani vyrazky netlacila, zmizli same.

Cize ziadny make up, pravidelne cistit tvaricku a zlepsi sa to :)

MSG

Najprv musis zistit z coho mas vyrazky. Ak odstranis pricinu, odstranis aj vyrazky. Univerzalny liek na vyrazky neexistuje. Mejkapy obsahuju svinstva, sposobuju vyrazky alebo ich zhorsuju.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem čo mam robiť - Fórum - ZDRAVIE.sk