Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rana po vytrhnuti zuba

Príspevok v téme: Rana po vytrhnuti zuba
Retuska222

ahojte,
vcera mi vytiahli spodnu stolicku a zubar vravel,ze mozem kludne jest,len na druhej strane,kedze rana sa uz v ordinacii "zacelila",nekrvacala.Doma som spokojne jedla makke jedla,aby som si to nerozdrazdila...lenze ciastocky jedla sa tam dostali...snazila som aj vyplachovat vodou nieco vyslo ale nieco nie,rana sa mi ku odivu rychlo zaceluje,po vserajsku co bol krater je tam minimalna ranka,len hlboka...preto sa bojim ci sa ta rana nemoze zapalit ak by tam to jedlo ostalo...vdaka!!!

jajaje54

Po vytrnutí studené obkladi, nejesť cca 3hod. a nevyplachovať aspoň 24hod.aby sa vytvorila krvná zrazenina. Tiež nejesť min. deň, dva mliečne veci kvôli kvaseniu v ústnej dutine. Postupne prodávať rozmixovanú stravu bez kúskov, kt. by vošli do rany /mne osobne vošlo zrnko riže/ a po jedle na dezinfekciu repíkové odvari, kt.aj trochu ,,sťahujú,, ranu. Kľudne ak bolí aj tabletku od bolesti, kt.zároveň pôsobíé aj proti zápalu. Niekdy nasadia aj preventívne ATB.

orchidejka

wobenzym je super, lenze myslim ze nan je uz neskoro. asi ma zakladatelka temy pomaly to miesto zacelene, neboj ono to pojde aj same, len by si si to nemala nicim vyplachovat, hlavne nie nejakymi bylinkovymi odvarmi - mne tak hovoril zubar

karena

ahoj, odporúčam wobenzym - enzýmy, predídeš tak infekciám aj zapáleniu a celkovo by sa ti mala rana skorej zahojiť. Ja som brala pred aj po zákroku a liečba prebehla bez problémov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rana po vytrhnuti zuba - Fórum - ZDRAVIE.sk