Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne na tvary, chrbte, hrudi, ramenach a na rukach

Príspevok v téme: Akne na tvary, chrbte, hrudi, ramenach a na rukach
Luwary

Mam problem ktory uz podla nadpisu viete zistit, mam to hrozne rozsirene bol som uz aj u koznej aj mi dala lieky ale nic nepomaha, mam 15 a uz 2 roky skusam a beriem rozne masticky a lieky.... Momentalne skusam urinoterapiu ale uz to slusam tyzden a stale ziadna zmena... Vedeli bycste mi poradit? Kontaktujte ma aj na email poslem vam fotky

Luwary@gmail.com

kabel

No kdze mas 15 rokov, tak akne ti pokoj ne moze trvat este dalsich 15. Mnohi muzi a i zeny mavaju akne aj po tridsiatke.

Luwary

Lenže ja mám poranené koleno a nemohol som sním ani len hýbať keď som bral tie lieky, nestojí mi to za ešte vacsie problemy s kolenom

ebi777

si nejaký fajnový nie,, ja som tiež prvé týždne mala rôzne príznaky z toho lieku, ale som si zvykla, moja túžba po peknej pleti bola silnejšie ako nejaké vedljšie účinky toho lieku :D

Luwary

Tak pijem vela vody denne, roacutan som bral ale po dvoch tabletkach som mal neskutocne problemy s klbamk tak som sa na ten sajrajd vykaslal, neviete kolko mi to este bude trvat? Aspon cca

golp

Veru tak , chce to trpezlivost ziadne chemikalie !! Vela ovocia a zeleniny , ziadne mliecne,vyprazane,fastfoody,nic takeho ako to tu uz bolo spomenute.Denne 4 a viac litra vody na to nezabudni , a je dobre jest aj surove kvasnice.To velmi pomaha , alebo aj "masticku" kvasnice a 1 bielko rozmiesas a potries tvar.Drzim palce , skore uzdravenie !

ebi777

tak ale 15 ročný organizmus je fest vo vývoji, oproti takej 17-18ke

brala som ten humus

ale viem že sa to dáva už od 13ky

ebi777

dieravzemi, má 15 rokov, s roaccutanom by sa patrilo počakť aspo do 17ky,
i ked viem, že aj tak mladým a mladším sa to predspisuje, ale predsa,
nie sú to lentilky

ale ak je to vo veľmi vážno stave, tak roaccutane jednoznačne bez ohľadu na vek

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne na tvary, chrbte, hrudi, ramenach a na rukach - Fórum - ZDRAVIE.sk