Pomoc s jedalníckom

Príspevok v téme: Pomoc s jedalníckom
andre

Prosim vas pomoze my niekto kto sa rozumie ohladne jedalnicka na zhodenie tuku s brucha a vyrysovanie svalou dakujem...

Chcem cvičit tak 2-3 krat do tydna chcem skusit tak cca na skušku 4 mesiace ake budu zmeny.Trening mam kazdy den takze o pohyb je zapespecene....

Ohladne jedalnicka by som chcel vediet co je vhodne na ranajky a pod.

Ranajky--celozrny chleba ,sunka,zelenina
--ovsene vločky s mliekom
Desiata--banan
Obed --ryza,hlavne maso kuracie,hovedzie
Olovrant--po posilke tvaroh alebo ryby v oleji alebo nejaky protein
Večera--tvaroh.mlieko

potrebujem pomoc hlavne co si dat na večer...prosíím aj napisat dalsie typy jedla dakujem...urcite budem odpovedat som tu kazdy den dakujem..

freedomsk

ako som tu uz radil jednej babe vyskusaj sacharidove vlny ;) pozri si ich na internete,
ranajky ok
desiata prec : tuniak alebo cottage + ryzove chlebiky / alebo protein + ryzove chlebiky
- Obed ok
olovrant napr to co si mal na desiatu resp to co si z toho nemal :)
- pred treningom BCAA 10g
---------------TRENING--------------
- potreningova suplementacia hned po by som dal BCAA 10g a 5-10 min nato protein ZIADEN tvaroh to je casein ten sa ti vstrebava do tela tak 6-7 hodin ty tie bielkoviny potrebujes prijat hned !!!

-potreningove jedlo maso zelenina
pred spanim TERAZ! ten tvaroh + orechy- tak hrst, super je arasidove maslo :P tie su dolezite na chudnutie. Mlieko nie!

trening kazdy den ? kedy stihas regenerovat ? trening max tak obden alebo 2x trening a den volno a zas 2x terning... Trening kazdy den si mozu dovolit ti co uz maju nieco za sebou.

Ak mas moznost tak si davaj cardio nalacno a potom ranajky samozrejme pred a po cardiu( beh, bike atd..)
BCAA 10g...