Nová škola strach

Príspevok v téme: Nová škola strach
driop

ahojte .. blíži sa škola a mne pripuda čoraz väčší stres .. možno niekto školu miluje a nemôže sa dočkať na nových priatekov ale ja školu priam nenávidím ... napíšem Vám prečo .. ked som prišiel na strednú školu nevedel som vôbec čo ma čaká ale celkom som sa tešil ... potom si nás porozdelovali do tried .. na druhy den esce cez prestávku som s triedy nikoho nepoznal. .. niektory žiaci vyzerali v pohode ale ostatný boli hrôza ...len som počul same neslušné slová ale nevšímal som si to .. prvý deň prebehol celkom normálne ... na druhy deň sa ma jeden spýtal ći niećo fetujem ..spýtal som sa prećo ? a on pozri sa na seba vyzeraś jak keby si fetoval od rána do večera ... potom sa začali všetci na mne smiať a ja som nevedel čo mu mám povedať pretože bol dosť svalnaty a keby mi jednu trestne tak sa otocim okolo vlastnej osi... ked som prišiel domou bol som uplne zničení pretoze hned druhý deň v škole som bol pred všetkými zosmiesneni ... na ďalší den cestou do skoly som rozmýšľal čo bude nasledovať... ked som vstupil do triedy sa začali na mne smiať ..pozrite sa uz ide fetacik ... ked sme mali hodinu s triednym ućitelom všetci sa spravali normalne ale ked odišiel tak sa ma začali vypitovat čí doma pestujem marihuanu a take sprostosty .. aj ty ktooy vyzerali normálne mi časom liezli na nervi pretože mi schovavali kabelu a sem tam kradli aj desiatu ... bola to čistá hrôza .. každý deň to bolo horšie a horšie... teraz idem na novú školu študovať ďalej :( a mám neuveriteľný strach čo ma čaká

WildWind

mozno o tom ani nevies, ale to preco sa k tebe takto spravali si si zapricinil sam a to svojim pristupom..hned ako to zacalo, hned pri prvej poznamke si mal konat, bud urobit nieco aby si vzbudil respekt, teda ist na to protiutokom alebo to tiez obratit aspon na srandu, zasmiat sa spolu s nimi..ber si z toho ponaucenie, teraz budes mat znovu sancu, tak ju nedokasli ako vtedy.. nesmies posobit ako laknuta ryba, potom si pre kazdeho lahky terc..mentalitu tych deciek nejdem komentovat..proste bud sebavedomy, a ked uz nevies utok oplatit nejakou rovnakou trefnou poznamkou, skus sa na tom aspon zasmiat, nech vidno ze mas nadlhad

lienka00

na tvojom mieste by som si našiel nejakého kamaráta, kamarátku...bez kamarátov je to blbé, pretože sa ťa nemá kto zastať...nemôžeš byť uzavretý...a odporúčam, aby si to povedal niekomu komu dôveruješ, že ťa šikanujú, také veci sú v škole neprístupné.......je potrebné, aby si o tom niekomu povedal...

Rampapam

No o tom strachu a sebavedomí by som ti vedela toho dosť poradiť keď chceš :) mimochodom, odkiaľ si, z BA? :)

TinaM

Hlavne sa neboj, nerob z toho problem. Praveze sa tes, je to sanca zacat znova. Urcite ta ludia prijmu lepsie, ked z teba pojde radost ako strach.

Nika128

ja som odisla po rozvode rodicov s ocom do talianska.na prvy den v skole som sa tesila mala som vtedy asi 15,16 no ale bola to hroza vsedci si roboli so mna srandu ze som zo slovenska. do triedy vosiel pekny mlady talian a zastal sa ma :Dod neho som to najmenej cakala :D vsetky baby boli donho az po usi a ked vydeli ze ma ma rad tak prestali :) dnes je ten pekny mlady talian uz moj mandzel a mame spolu dvojicky :) bud silny neboj sa zvladnes to :) drzim palce