Opakovane zapaly mocovych ciest

Príspevok v téme: Opakovane zapaly mocovych ciest
lienocka321

Mam neustale sa opakujuce zapaly mocovych ciest, doberiem antibiotika a uz tyzden po antibiotikach znova citim caste nutkanie na mocenie. Najhorsie je, ze sa mi to prenasa a mam z toho aj zenske problemy (vytok). Nie a nie sa toho zbavit. Konkretne ide o Enterococcus faecalis a Esterichia coli. Umyvam sa kazdy den, dokonca pouzivam po kazdom pouziti wecka aj vlhcene obrusky. Prosim, neviete mi poradit nejake doplnky vyzivy alebo nieco, co zabera ako prevencia?? Dakujem moc :)

mnamka257

stanislafa, nemohla by som sa o tom s tebou porozpravat viac? velmi by si mi pomohla a bola by som ti nesmierne vdacna, tu je moj email: bronicka.br@gmail.com , dakujem!

hanka9

Na a to kupanie v teplej vode uz pri prebiehajucich zapaloch tiez nedoporucujem (mocove cesty, chrbat atd).

Suche teplo ano (napr. fen a pod), vlhke teplo nie (tepla voda nie).

hanka9

Na dezinfekciu mocovych ciest pouzivam cucoriedku, lipkavec syridlovy, medvedicu atd...

na zapaly mocovych ciest tiez uz spomenutu cucoriedku, brezu, cernicu, borievku,malinu, cernicu,ribezlu, stavikrv, vrbovka, vres,plavun, praslicka, zihlava, zlatobyl atd...

no a mocopudny ucinok maju uz aj spomenute a pridam baza, ihlica, prvosienka, pyr, veronika, zemedym, jastrabina, krasovlas agat a mnohe dalsie

stanislafa

MAM s tymto problemom viac ako 15 rocne skusenosti a mozem poradit len jedno. Ja som presla od cajov, sedacich kupelov, cipiek, masticiek, antibiotik, okrem toho pozor na vymocenie po sexe, bavlnene nohavicky, malo avivaze, pozor na prechladnutie a dokonca VYMENA PARTNERA a MILION VECI...vysledok? mala som to stale...a zacala som hladat odpoved niekde inde...vseobecne zenske problemy su vysledkom nedoriesenych vztahov a to aj dost vplyva na psychiku...mala som s jednou zenou, ktora mi 5 rokov zneprijemnovala zivot (svokrou:) neustale natahovacky. ked som zmenila partnera, myslela som si, ze som sa vsetkeho zbavila a bude ok..no nikdy som jej neodpustila..a niekomu to pride vtipne, ale verim, ze toto citaju prevazne intelig.ludia, verte ci nie..od psychologicky az po liecitelku..som jej musela odpustit..vo vnutri...a odvtedy...ako skusku mam na JUST :D hole nohy a nic nerobim podla pravidiel...a nic mi nie je...studujem psychologiu, tak verte ci nie..viem, o com hovorim :) pekny den

lienocka321

V prvom rade zacnem dodrziavat pitny rezim, mozno to je hlavna pricina tych zapalov... lebo 2 litre urcite nevypijem, mozno 1,5 litra a aj to nie cistej vody. Viem, ze je to hlupe, no kazdy ma nejaky zlozvyk :) Tak drzte palce, nech sa mi to podari napravit :) A este raz vam vsetkym dakujem za rady :)

V.Nyzlova

ahoj, z lahko dostupnych liekov na zapaly som si na odporucanie v lekarni kupila uroval manosa, mne to zabralo, ale to je tazko nieco odporucat, ked na kazdeho moze zabrat nieco ine. Mne pomohlo toto + popri tom som zmenila zivotospravu. Stejne sa tak zamyslam stale nad tym, ze ako je mozne, ze predtym sa az tak rapidne o seba ludia nestarali a tolko tych zalezitosti s mocovymi cestami nebolo. Mozno by k tomu pomohlo si pravidelne robit detox tela. A v tvojom pripade veru dodrziavat pitny rezim. Pretoze vsetko skodlive sa vylucuje z tela mocom a stolicou, ze? Takze dievca, zacni pit, upravi sa ti mnohe, nielen tento problem. Najlepsie cistu vodu.

macik *

Veľmi dobrý je aj Urofit, obsahuje extrakt z brusnicovej šťavy až 83:1 + proteinový prášok z jadierok americkej brusnice + D mannosu/ bráni usadzovaniu baktérii na stenách močových ciest a mechúra, k tomu ImunoC komplex a veľmi, veľmi veľa piť počas celého dňa, nech sa to vyplavuje.
Pozri mojezdravie.sk venuje sa liečebnej výžive, nájdeš tam aj spomínané prípravky.

RNG

Opakujem, lwekarne su hlavne na lieky a farmaceuti poznaju len lieky, cest malum vynimkam. Na potravinove doplnky musis pozerat po inyc zdrojoch, co sa na ne specializuju
Pod mikrovlakniny patria napr plevy ako psylium, cistene, pektiny as najma modified citrus pectines,inulin napr z koreniov cakanky, arabinogalactans z miazgy stromov, najma smrekovca opadaveho(larch) a najnovsi hit na dietnom trhu glucomannan.
Zmes viacerych, najmene 15 gramov odporucam brat kazdemu a cely zivot. Teda ked si vazi svoje zdravie, kedze probiotika nam produkuju rozne ziviny a najma az 70% vsetkych obrannych latok co sa v tele nachadzaju