Ludia co mam robit?

Príspevok v téme: Ludia co mam robit?
LadyOpium

pred 3rokmi som spoznala jedneho chalana obidvaja mame rovnake zaluby aj rovnake psychicke ochorenie a za tie tri roky si nechcel ani ja ani on pred tym druhym opriznat ze sa lubime az vcera sa to zmenilo on to povedal prvy a ja druha...ale on mi povedal ze kym neprestanem fajcit a rezat sa-on sa nstastie nmereze ta by z toho nebolo nic ja ho velmi lubim ale bojim sa ze raz spacham sebevrazdzu a on to potom spravi tiez neviem ci sa s nim mam davat dokopy alebo nie lebo fakt ja chcem pre neho len to najlepsie a pochybujem ze moje depresivne stavy mu nieco daju podla mna by sa len nafdomnou trapil a to ja nechcem ale ked ja ho hroznw lubim ludia co mam orbit?

LadyOpium

ked ja ho hrozne lubim a aj on mna a my sme sa nespoznali na psychine ale v skole a my nemame schizu ale hranicnu poruchu osobnosti a on ma len schizoafekzivmu púoruchu a to ma len infrahalucinacie

LadyOpium

no tak boli sme dnes spolu fakt on meral cestu z ba az do lv a ja som ho ani necakala len odrazu sa otocim ze mame on ze dobry den ja sa otocim a tam on uplne som sa az zlakla ze okmg ten tu co robi a potom sme boli spolu drzali me sa za ruky a pocuvali huidbu a rozpravali co mame nove a co sme si tak dlho tajili

Prezývka55

Ludia by mohli ked ich nieco trapi robit nieco prospesne, keby za kazdu kvazi depresiu urobili 1 dobry skutok, svet by bol krajsi.

sim93

prezyvka.... tu ide o psychiku, a tomu preco sa reze mi nepochopime, ja ju neobhajujem ale co sa odohrava v jej hlave alebo v takychto ludoch, my zdravi ludia nikdy nepochopime...