Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Peticia za zmenu admina

Príspevok v téme: Peticia za zmenu admina
stopMatejovi

Vacsina uzivatelov na fore si tu stazuje na Mateja. Chceme vyjadrit svoj nesuhlas s tym, aby tu robil "admina".

Maze tu temy a prispevky, ktore v ziadnom bode neporusuju pravidla fora.

Dava tu BAN-y uzivatelom bez akehokolvek vysvetlenia. Ak sa uzivatel alebo jeho kamarat/ka opyta zaco bol BAN udeleny, dostane BAN aj on/a.

Okrem ineho, neovlada ani zaklady pravopisu.

Kolko hlasov musi mat nasa peticia, aby ste ho vyhodili a dali tam niekoho normalneho?

Tato tema nic neporusuje a ked tuto temu zmazes, zalozime ju znova. A potom znova. A potom znova...

Macca

Milý zakladateľ témy,

Administrátor nie je povinný zdôvodňovať mazanie tém, príspevok či znemožnenie prístupu na toto fórum. V pravidlách fóra to jasne píšeme.

V prípade, že Vaša téma zmizla mali by ste urobiť nasledovne. Uistiť sa, či Vaša téma spĺňala podmienky používania tohto fóra. Ak nie, najskôr bola vhodne premenovaná prípadne presunutú do inej kategórie.

Admin dáva BAN za porušovanie pravidiel fóra. Stačí si ich kompletne prečítať.

Túto tému uzamykám. Všetky Vaše konštruktívne pripomienky radi zodpovieme v téme nato určenú: Pripomienky na Admina.

Ďakujem,

lionesssssss

stále tu nebola odpoveď na otázku čo porušovali témy ako napr: čo pomáha na komáre, cukry, tuky, bielkoviny, tá s tým domácim koláčom a plno ďalších, ktoré súvisia so zdravím. matejko si to tu maže ako sa mu páči asi ho to vzrušuje a na pravidlá fóra vôbec nehľadí.

ivana45

To som videla aj ja. Tema v kategorii Spravna vyziva / zivotosprava s nazvom: Aky mate oblubeny domaci kolac. Tiez by ma zaujimalo co ta tema porusovala...

ivana45

Ja som na tomto fore uz par rokov a spravanie Mateja mi vadi. V poslednej dobe tu zacal mazat aj prispevky od RNG...

ps2

Vrelo odporčam IP anonimovač:), až potom budete anonymní. Teraz o vás vedia všetko.
Síce budú vedieť aj tak, ale už sa to bude dať veľmi veľmi ťažko dokázať. A s dobrým právnikom vám budú musieť zaplatiť oni:) Čauki hauky.

ebi777

tiež mi vadí neobjektívnosť admina, a jeho neprofesionálna komunikácia, znižuje to celkovú úroveň fóra

ale to je ich obraz, teda tejto stránky, ak im to vyhovuje :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Peticia za zmenu admina - Fórum - ZDRAVIE.sk