Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

B 17- Amygdalín 500mg

Príspevok v téme: B 17- Amygdalín 500mg
RenátaS.

Ponúkam 3 kusy originál Amygdalínov ( vitamín B17) 500mg tabletkových objednaných priamo z Mexika. Sú úplne nové, neotvorené doba expirácie jún 2015. Mamička užívala dva roky pri 4. štádiu adekokarcinómu pľúc, celkom dobre zaberal.Bohužiaľ teraz po radioterapii zlyhalo srdiečko.
Cena dohodou

mobil 0910939103

RNG

Inac na zlepsenie prieniku amygdalinu do buniek pri infuziach pouzivaju najcastejsie silne polarne rozpustidlo DMSO, co aj inac pomaha liecit rakoviny.

RNG

Quako, dobry napad. Vmexiku viacere klinikuy pouzivaju cukor a inzulin na otvaranie rakovinnych buniek, lebo tieto maju extra vela inzulinovych receptorov a pazrave sa otvoria na cukor a najma inzulin, takze sa do nich dostane podstatne vyssia davka ci uz roznych chemoterapeutik, citotoxickych latok alebo tohoto amygdalinu. Metoda sa nazyva inzulinova potenciacia.

Ivka 1

Quako celkom dobre vymyslené :) Podobnú službu robí aj aloe, ktoré dokáže rozlíšiť choré bunky od zdravých. Osvedčilo sa to aj po chemoterápii, keď sú zničené všetky bunky a práve aloe dokáže zregenerovať len tie zdravé. Už rôzne dokumenty z najstarších civilizácií ako boli Egypt v čase faraónov a z Číny 2500 rokov pred Kristom spomínajú terapeutické využitie derivátov z horkých mandlí. Egyptské papyrusy z pred 5000 rokov spomínajú používanie "voda amigdalorum" na liečbu niektorých nádorov na koži. V rodine máme dobré skúsenosti s aplikáciou vit.B 17 intravenózne v kombinácií s ďalšími prírodnými doplnkami výživy. Vit.B17 v injekčnej forme sa dosť ťažko zháňa a ešte ťažšie sa zháňa zdravotník,ktorý sa ho nebojí aplikovať.... Držím Ti palce v Tvojom úsilí a prajem všetko dobré.

quako

...všetkého veľa škodí,predávkovanie hocičím sa prejaví vždy vedľajšími účinkami.
Niekomu sa točí hlava z jedného poldecáka,niekto vypije šesť,k tomu dve pivá a nie je mu nič.
Ešte moja teória,moje zdôvodnenie,prečo miešam prášok z jadierok s rep.medom..,repkový med sám o sebe má protinádorové účinky.
Laetril sa nevie dostať cez jej obal do jadra tej zlej bunky.Bunke novotvaru nechutná a preto nemá oň záujem.Preto som si dovolil na tieto nepriateľské bunky použiť malé klamstvo.Vieme,tieto bunky zbožňujú glukózu,sú priam pažravé za sladkým..pre cukor sú vždy otvorené.
Nažerú sa prášku z obsahom osladeného laetrilu,netušiac,že im ten laetril môže spôsobiť ujmu na zdraví,dokonca ich koniec...

RNG

Ked tak rozmyslam, idealne by bolo brat tie jadierka mlete a zabalene do enterickych kapsul, aby sa otvorili az v zasaditom prostredi criev, kde by sa tie kyanidove neskodne zluceniny priamo vstrebali do krvi, ktora je alkalicka a jedovata kyanovodikova kyselina by sa uvolnila len v kyslych rakovinnych bunkach.

RNG

Inas ja si luskam tie kostky vsetky(okrem ceresnovuch tie su primale) a obcas si dam 5-10 jadierok.
Mam aj kurioznu prihodu, moja zena je za hrste mandli denne, tj sladkych mandli, a raz sa pomylila a zobrala mi z mojich horkych semien 2 hrste, tj aspom 40 kusov, a par minut ocervenela, lapala po vzduchu, nevedela co jej je, ja som ju chcel uz brat na pohotovost, ale postupne jej to preslo. Az poto mi povedala, ze asi miesto mandli jedla tie horke semiacka a predavkovala sa.
Takze opatrne!

quako

Či je to veľa,alebo málo neviem..
Pre mňa je smerodatné,aby sa mi tie rado-metastázujúce G3 nevrátili
Možno to niekedy znížim na napr.30,alebo 25..

quako

Obyčajné marhule toho amygdalínu obsahujú veľmi málo.
Preto raz denne zomeliem cca 40 kusov HORKÝCH jadierok z divých marhúľ a vymiešam s lyžicou repkového medu.
Je to v chladničke a po kávových lyžičkách to za jeden deň spotrebujem.
Zatiaľ(2roky od prvých operácií)sa mi moje onk.ochorenie nevrátilo..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

B 17- Amygdalín 500mg - Fórum - ZDRAVIE.sk