Čo jedávate?

MultiLevel

NEnormalna, bola som vzdy stihlucka...ked som mala statnice, dost som schudla, ale potom som sa zatala a povedala si, ze sa ide formovat a aj priberat, ale zdravo priberat... Takze ano, pribrala som trosku. Kde tu ich mam fialove, su kratucke, tenucke...kde tu su uz biele, vacsie...Nuz, skusim zmiernit trosku tempo, skusim si dat lahsie vahy a uvidime..
A inak, ja mam taky hlupy zvyk, ze vzdy vsetky recepty pozeram len a len vecer :D Ale aspon sa vzdy tesim na ranooo :)

NEnormalna

MultiLevel, každý sme asi iný :/ masíruj a krémikuj podľa mňa a s posilkou skončiť alebo prerušiť nemusíš :) radšej pevná riť s troškou strií ako bez a ovisnutá :D a aké ich máš? farba, hrúbka, dĺžka..či by ti nevznikli aj keby si neposilovala vieš..zväčšila/zmenšila si sa v cm? Vtedy vznikajú najčastejšie
inak ak chcete tipy, čo papať na fb sú skvelé stránky "fitness recepty" a "zdravé fitness FOTO-recepty" :) ale bacha, nepozerať pozde večer :D

MultiLevel

NEnormalna, ano aj ja som videla zopar chalanov so striami, ale nikdy nie zeny. Neviem ci mam na cas s cinkami prestat, alebo si davat mensie vahy...Nechcem to vsak zahodit. Posilujem uz takmer rok a pomaly zacinali vysledky vychadzat na povrch...A kremujem niekolko raz denne, uz aj specialnymi kremami na strie pre tehotne :D
Ale inak super, ze tu hadzete svoje jedalnicky, ja uz niekedy neviem co papkat :) Ja to mam tiez tak, vela zeleniny, ryb, kuracie masko, malinko sladkeho, peciva...

NEnormalna

MultiLevel- videla som zatiaľ len jedného chalana, čo mal strie na bicákoch.. ale inak aj ja mám strie-trošku na bokoch prechádzajú na zadok-od puberty..ale masážami a krémovaním ich už ani nevidno :) podkožné tkanivo je u niektorých dosť citlivé na zmeny..hlavne pevnosti a objemu

NEnormalna

a ako vznikla moja prezývka? :D nič zvláštne, prvé, čo ma napadlo
možno som pre niektorých v istých veciach ne-normálna..ale to sme asi všetci, rôzni ľudia, rôzne povahy :)

MultiLevel

citam, ze aj NEnormalna pise o posilke...nuz baby, mne sa stala taka vec...Neviem co som urobila zle, ale zrejme z velmi intenzivnych cviceni s cinkami som ziskala strie...Mojim snom bolo vyformovat si a nabrat svalovu hmotu na zadku. Neviem ci som cvicila s prilis silnymi cinkami, ale asi mesiac pozorujem strie, ktore sa mi vytvaraju na zadku. Presla som vsetko mozne, z nicoho ineho mi nevychadza, zeby to bolo, len jedine z tohto. Pokozku si pravidelne kremujem, cize elasticitu by stracat nemala, zdravo papam, malo sladkeho, takmer vobec, malicko vyprazaneho...Poculi ste niekedy o tom, ze by mal niekto po cviceni strie?

NEnormalna

fialovytulen, no, uvidím, potom ti sem napíšem, tak o mesiac-dva :D cvičím už od 17tich, mám 23.. predtým to bolo ale viac kardio, no teraz aj posilka. Kíl mám málo na svoju výšku (176), s postavou som ale spokojná :) cvičím, aby som kus nabrala svaly, bola taká pevnejšia a viac mi potom aj jesť chutí, lepšie sa mi spí, odstresuje ma to :)

MultiLevel

odpovedam, pises, ze cvicis 4 krat do tyzdna. Ako vlastne cvicis, respektive co? Narazam na to, ci cvicis aj s cinkami. Dakujem za odpoved :)

odpovedam

zuzova: ano, myslela som syr. daj si radsej nejake nezivocisne mnamky - orechy, slnecnice, kokos, pripadne oleje (kokosovy, olivovy do jedal). Pecivo obmedzuj, ja ho takmer nejem. Ale zdrave su placky, recept je jednoduchy: v miske rozmiesas vajicko, celozrnnu muku, cesnak, sezam, slnecnice, kukuricu. Vytvarujes lyzickou na placky, hodis na panvicu s olivovym olejom, nech sa uprazia do zlatista. Su vyborne a zdrave :-), to jem namiesto peciva.

fialovytulen: vysku a vahu mam konstantnu od svojich 9 rokov :D. 47 kg, vyska 158 cm. Cvicim cca 10 rokov, ale bolo to nepravidelne. Az tento rok som si dala tvrdu disciplinu, vynechala som len dva tyzdne cvicenia pre chorobu.

cvicim 4x do tyzdna, zvysne dni mam kardio (beh, bicykel). Nesutazim, aj ked som relativne silna, na nohy zvladnem 130 kg. Ale stale mam na com pracovat. cvicim pre radost. Ale zaklad je robit vsetko poriadne: cvicenie, strava, relax, doplnky vyzivy. je to vsak super. stoji to za to, som zdrava a vesela .-)