Ako schudnut na nohach? Hlavne stehna

lauris

Ahoj mám 14 rokov a 158cm krátké nohy a tučné obvod 53. Cvičim už 3mesiace ale zda sa mi že sa mi zväčšili.. :-( ake cviky je korčulovanie alebo drepy a běh účinne? Ďakujem a prosiim odpoveď :-)

Lukrécia2002

Prosím, poradte mi ako mám schudnuť na stehnách a trochu aj na rukách prosím, napíšte mi na email Bloom2002@centrum.sk

juliana004

Pokiaľ sa tuk hromadí v dolnej časti tela je zanesený lymfatický systém. Viem poradiť, ale komunikujem iba cez mail. Tak ak, napíšte mi naň.

margaaret

ahojte, ja takisto potrebujem schudnut od pasa hore mam dokonal postavu ale stehna to sa este da ale mam strasne tu cne lytka, prosim pomozte mi, ale nechcem pouzivat lieky ....

darina32

ako už bolo spomínané - PILATES...najlepšia cvičenie na vyrysovanie krásne štíhlych svalov...nesmieš svaly prepínať, moc na ne tlačiť - napríklad častým bicyklovaním, lebo Ti zhrubnú svaly a budeš mať stehná ešte širšie. Tiež uprav stravu, ale nehladuj...skôr odľahči.

x.chilli

caute baby - myslim ze na problem so stehnami je najlepsi pilates a uprava potravy.
Ziadne tabletky Vam nepomozu, ak hej tak iba na kratky okamih a potom to znova priberiete, to Vam povie kazdy lekar.

Takze moja rada - skuste Pilates, plavanie, upravu potravy - riadte sa podla glykemickeho indexu potravin a do dvoch troch mesiacov budete ako vymene.

mam to vyskusane a overene :)

pekny den