Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muži vs ženy porovnanie

jedulka

leary a víš kolik jich mám nasbírané v hlavě ...je mi z toho zle ale musím na to přijít ...vzdělaní lidé mi pomáhají,sami se mi ohlašují,naučila jsem se je hledat

jedulka

leary...konečně někdo kdo smýšlí jako já ...
www.kubata.nazory.cz
je to na dlouho,zkopíruj si tu tému a pak si to v klidu přečti.
další věc co mě nenechá klidnou 100 miliónů lidí duševně chorých ... a místo pomoci je vláčejí mezi mlýnskými kolamy,lékaři jsou špatní,doplňte si a hlavně kupujte drahé výživové doplňky a budete zdraví,mám i výrok jednoho vědce,do budoucna se nebudou léčit duševní nemoci budou se s tím lidé smířit

leary

jedulka, tak to sú naozaj najzvrhlejšie informácie aké som keby čítal. A to som už videl veľa hnusných vecí...

leary

No tak tá pôvodná téma je podľa mňa formulovaná zámerne, aby vyvolala nekonečnú hádku o tom či ženy alebo muži sú lepší. A moja odpoveď je: obaja. Medzi mužmi a ženami je viac podobností než rozdielov a hádať sa či generalizovať (fakt "milujem" vety typu "všetky ženy sú..." alebo "všetci muži si myslia...") je kontraproduktívne. Treba sa učiť komunikácii a spolužitiu, veď inak by sme ako Homo sapiens sapiens pomreli a ako duševné bytosti tiež ;)

ps2

Aj to som spomenul:) Asi mi čítaš myšlienky. Ale riešil som niečo iné v podstate. No som zvedavý, či to vôbec prejde colnicou...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muži vs ženy porovnanie - Fórum - ZDRAVIE.sk