Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muži vs ženy porovnanie

jedulka

ps ano,ale když ti vymýlají mozek od 4 let věku tvému dítěti,tak v tom pak mají zmatek,rozumíš,nepoznají co je jim identické

leary

Z toho tlačenia homosexuálnych skupín som znepokojený aj ja. Je to neprirodzené, je to úchylka, je to deviácia a ľuďom s tým treba pomôcť. Minule som čítal rozhovor s "vyliečeným" gayom, o tom, ako si začal s mužmi po sklamaní so ženami, ktoré ho odmietali atď. Ale to je dlhý príbeh, možno to nájdem aj na nete a hodím to tu...

Každopádne ma veľmi znepokojuje, že sa začínajú po LGBT ozývať aj pedofili! Dokonca sa zúčastnili aj ich pochodu v Prahe. Dvaja kanadskí psychiatri sa vyjadrili, že pedofília je tiež len formou sexuálnej orientácie. No hrôza...

jedulka

obávám se ,že politici jsou jen loutky nasazené a ohůrené mocí,za nitky tahají jiní,my ano vybíráme z toho co se nám nabídne,ale co nám nabízejí,jen zase loutky,které mají jen jiné jména

jedulka

Francouzi se velmi hlasitě bouří,chtěji jim nutit ty debilní představy o přirozeném manželství mezi gay a zavádět toto myšlení do školních lavic,oni chtějí svoje tradice zachovat o normální výchově,muž-žena,rodina děti, nechtějí mít vychovávané děti v internátních školách proč se jim to nutí,když to nechtějí ?

leary

Jediné globálne elity sú politici, väčšinou volení ľuďmi. Je pravda, že často pre svoju kariérnu prestíž brzdia vývoj a zlepšenia, ale pravdou je aj to, že tí politici sú volení ľuďmi. To je podľa mňa typický problém Slovenska, kde veľa ľudí nadáva, mnohí ani neidú k voľbám ("aj tak nič neporiešim") a väčšina zabúda, že voľby nie sú ich jedinou možnosťou zásahu do politiky, ale len začiatok. Mne sa veľmi páči to "naháňanie" senátorov a kongresmanov v americkej kultúre. U nás je iný politický systém (jeden volebný okrsok), čo je brzdou, ale na druhú stranu keď sa chceš presadiť, tak to urobíš. Zákonné prostriedky na to sú. Veď koľkí už poslali e-mail poslancom ktorých volili?

ps2

Ja som len zvedavý, či dôjde jeden môj list niekam. Fakt zvedavý. Ale hádam môžem napísať komu chcem, či nie?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muži vs ženy porovnanie - Fórum - ZDRAVIE.sk