Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muži vs ženy porovnanie

jedulka

Ne, války stále jsou ale jdou mimo nás mi nic nevidíme neslyšíme
pamatuješ na tu vraždu v Londýně ?Dva "černí" tak za bílého dne zabili vojáka sekáčkem na maso.Nebyl to žádný odsouzení a opovržlivý čin,bylo to zoufalé volání,chtěli jen ukázat jak to v jejich zemi chodí ....

ps2

Nemyslím si, že by malo byť ohrozené ľudstvo vo všeobecnosti, v globále. Prečo by zasahovali bez nejakého silného motívu? To nedáva zmysel.

jedulka

na co je to dobré, na to nemůžu přijít.Ale děje se to.Všichni mlčí,když se chci na nějaké zdroje napojit a získat informace musím jít na to velmi opatrně,pak dostávám odpovědí od lidí s ing .....csc,jsou to strašné věci...fitruji to přes vlastní mozek,a vychází mi z toho hrůza ...jen nevím proč to dělají

jedulka

čechách mají plynové spalovače všechno možného, hnoje, trávy cokoli a vytvářejí z ní energii,dvěma ranami zabijou dvě mouchy...

ps2

Ja rátať veľmi neviem a matematika mi je na prd, ale isto by sa to dalo všetko prerátať, aké budú následky po spálení všetkej ropy. Možno sú to ťahšie výpočty ako teória relativity. Alebo sa nikomu nechce alebo to už majú.

jedulka

jsou tady globální elity a hrají si s námi jako s loutkami a mě se to vůbec ale vůbec nelíbí,vyhlazují celé národy,tichúčko,náboženské války uměle vytvořené,vzývají a podporují v lidech "temné pudy" a tak dále a tak dále.Jsou jak nepolapitelní duchové

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.