Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnut na nohach, hlavne stehna?

suns

ja robím insanity už 3 týždne a už vidím výsledky ! Zmizlo mi 30% celulitídy, vnútorné stehná sú vyformovaná, zadok tiež - super !!! len vydržať :)

hardcore

Skuste intervalovy trening s nazvom Insanity Beachbody. Je to riadne tvrda makacka ale vysledky su skvele :) urcite aj pre vase stehna

zuzic

ja mam tiez stehna velke...a pritom brucho ploske aj prsia pekne...na stehna mi pomohol beh a cviky tzv.zdvihacky. o polovicu su uz uzsie

hardcore

Skuste intervalovy trening s nazvom Insanity Beachbody. Je to riadne tvrda makacka ale vysledky su skvele :) urcite aj pre vase stehna

Pxx

prosím vás poraďte mi čo mám robiť,mám dosť hrubé lýtka...zato stehná sú práweže pekné dosť chudé,s tými som spokojná,ale tie lýtka mám hrozné :( cez leto sa hanbím nosiť krátke nohavice,ísť na kúpalisko a podobne...prosím poraďte mi,čo by mi mohlo aspoň trochu pomôcť na schudnutie lýtiek.ďakujem

Zlamka

neskúšala si skúsiť fitko?nejakého fitness inštruktora?proste niekoho kto má fakt skúsenosti.hm?
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut na nohach, hlavne stehna? - Fórum - ZDRAVIE.sk