ked zomiera laska.....

Príspevok v téme: ked zomiera laska.....
jeffa

som s priatelom 5 rokov a v poslednej dobe to ide dolu vodou. neviem, co mam robit, ci este vydrzat, alebo sa s nim rozist.On hovori, ze ak sa rozideme, zabije ho to.. ale ja sa necitim dobre, on je pre mna skor priatel ako laska. sex s nim je v poslednej dobe pre mna utrpenie. preto som mu navrhla prestavku. no on nechce, stale chce byt so mnou, vyvolava mi, aby sme sa stretli, stale sa pyta, v com je problem... ja sa citim ako v tesnej klietke:( som s nim stastna no niekedy proste potrebujem byt len sama so sebou a mat aky taky cas na premyslanie, co on nevie pochopit. mysli si, ze ho podvadzam, ale to nie je pravda, chcem byt iba sama. co mam urobit aby to pochopil a nechal ma? rozchod s nim bude velmi tazky, lebo napriek tomu vsetkemu ho velmi lubim a na to, co som s nim zazila pocas 5 rokov sa neda zabudnut....

jeffa

no ano, prezije, lenze aj mna to bude mrziet..planovali sme spolocny zivot, deti a tak... a som si ista, ze ten rozchod nebude taky lahky. uz sa to raz stalo no on ma prehovaral, tlacil na mna az sme nakoniec ostali spolu.

meno?

neviem ci som to spravne pochopil, ale to vyzera tak, ze on od teba chce aby si sa mu prisposobovala, ale on sam sa tak trochu prisposobit nevie.

jeffa

ano, rozpravali, vela krat, a vzdy sme mali take optimisticke plany do buducnosti no po case sa to vratilo opat do starych kolaji

jeffa

samozrejme ze mam aj ine zaluby on nie je mojim centralnym zaujmom. vobec ho nie som presytena, ako mozem byt presytena niekoho, koho mam rada?? vztah si proste predstavujem inak, ako ho berie on. nie som jeho vlastnictvo, ktore tu je vzdy, ked to on potrebuje. ja chcem vztah dvoch rovnocennych dospelych ludi, ktori sa maju radi a mozu sa na seba spolahnut, co ja nanho bohuzial z nejakych znamych aj neznamych dovodov nemozem. a je mi to velmi luto, pretoze ho naozaj velmi lubim. chcem to napravit, iba neviem ako.

meno?

a ty mas tiez ine zaluby? mozno ty vacsinu casu travis s nim a tak si sa ho uz "presytila". on sa venuje aj svojim zalubam a aj tebe a preto asi nie je na tom tak ako ty.

soska

ak sa venuje svojim zalubam castejsie ako tebe,kedy teda chce byt len s tebou?trosku mi ten udaj nesedi,ak k nemu necitis lasku,mala by si mu povedat pravdu

jeffa

asi ano, neviem co chcem. ale to sa pri nom ani neda, kedze ma stale presviedca, ze chcem byt s nim...zacinam rozmyslat, ze asi nechcem. on ma aj ine zaluby, samozrejme. ktorym sa casto venuje viac ako mne...

soska

niekedy je lepsie ujasnit si,co vlastne chceme,necakaj,ze ta pochopi,zrejme je v inej citovej rovine nez ty,bude trpiet,ale ak ty necitis potrebu s nim byt, povedz mu to co najskor,mate zrejme rozdielny zivotny rytmus a mozno ani nie,ma on este okrem teba aj nejake zaluby?