Kde možno trénovať bozkávanie

MultiLevel

ale no tak... :) Ved to su veci, ktore prichadzaju same...Nemusis mat natrenovane bozkavanie aby si sa bozkaval. Az pri samotnom bozku zistis co mas ako robit, naucis sa, prisposobis...To nie je predsa pisomka z matiky, kde sa mozes dopredu pripravit, aby si nepohorel :)
Nemas na com pohoriet, aj keby sa stal nejaky "trapas", tak sa prosto poucis a pojdes dalej :)

Prezývka55

ebi77 tak to si asi bozkavala nejake pohlavie :D mimochodom virusy su vsade to ze si ho dostala bol tvoj problem ze mas blbu imunitu.

Virus a bakteriu mozes dostat aj z toho ze cigan sa vedla teba postavi v elektricke.

ebi77

a to som len tak banálne chcela poukázať na fakt, že ako ľahko človek vie získať rôzne hnusoby do tela,

a chcem ešte dodať, že tá mononukleóza je už taká častá, že pomaly ju bude mať každý jeden človek :(

a to je len jeden z mikroorganizmov, ktorý sa sleduje laboratórne, ešte je tam milion ďalších, ktoré v tele máme, ale sa nesledujú...

ebi77

ja keď som mala 18, bozkávaním som schytala Epstein Barrov vírus (je to obyčajná monomukleóza), inak radí sa to medzi pohlavné ochorenia :D :D :D

ja som prenášačkou :D, kto sa chce so mnou bozkávať? :D

Prezývka55

ebi77 :D myslim ze by ludia mali aj prestat dychat, kvoli tym bakteriam a plesniam :D

nie ale ako mas pravdu niektori ludia sa fakt pobozkat nedaju najhorsie su zafajceni, FUJ nechapem kto moze pobozkat cloveka co prave dofajcil cigu, ved to uz len smrad z teho odrazdza vsetko zive v okruhu 100 metrov.

ebi77

tak to je pravda, ale ja sa nebozkávam s kadekým a s kadečím :D
už len kvôli výmene baktérii, vírusov, plesní, etc,,, s vývojom našej spoločnosti sme dospeli k tomu, že aj bozkávanie je už nebezpečné ;)