Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?

Príspevok v téme: Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?
beskyd

milí čitatelia, mám nasledovný problém. už nejakých 11 rokov som nemal žiaden partnerský vzťah so ženou a čím ďalej tým viac mi chýba ženská neha, vôňa, pohladenie, dotyk, objatie, milé láskavé slovo a tak. často si pri zaspávaní predstavujem, že pri mne leží milá, prirodzená a voňavá žena, ku ktorej sa môžem pritúliť a držím ju za ruku. problém je však v tom, že všade okolo seba vidím len samé nevhodné typy žien, rôzne oprsklé a umelé fifleny, často vulgárne a preafektované, promiskuitné, prípadne zlatokopky, "herečky", pouličné sliepky s inteligenciou v pásme subnormy a s iritujúcim prejavom a vystupovaním a pod. mám síce v práci kolegyňu, ktorá je úplne úžasná, ale tá je vydatá a má deti cca v mojom veku, čiže tadiaľ cesta nvedie.. ide o to, že čoskoro príde jeseň, a vtedy sa u mňa vyššie popísané túžby zintenzívňujú, preto by som sa chcel spýtať, ako sa dajú eliminovať, prípadne úplne potlačiť. vďaka:)

xdanielax

Ja tiez suhlasim s nazorom, ze clovek pritahuje to, co sam vyzaruje.
Mne pomohlo nehladat :) "pustit" vsetko a neriesit. Ono to potom pride, ked budes pripraveny.

fbqm

Mimulus

Nehľadaj to čo sa ti ponúka, hľadaj to, čo si si vysníval.

ty kokos, Mimulus !!!

toto ked su tvoje slova, tak som po dlhych rokoch precital hadam najmudrejsiu vetu z tvojich ust (i ked, z prstov - technicky) :D

uz sem dlhsiu dobu nechodim, uslo mi nieco, vyhral si loteriu, ci svoju zenu spat ?

Mimulus

beskyd - myslíš si, že takéto niečo nájdeš pokiaľ budeš na svet nazerať takto povrchne?

Ja som napríklad vždy veril, že existuje niekto...nejaká spriaznená duša...nejaká polovička, ktorá mi chýba a predstav si, že som niekoho takého stretol.

Ty pozeráš na vonkajšiu krásu ale čo je to vonkajšia krása? Každý jeden človek za vonkajšiu krásu považuje niečo iné a táto krása je veľmi ale veľmi pominuteľná.
Prečo ti vadia silikónové prsia? Ja netvrdím, že neexistujú ,,PREAFEKTOVANÉ,, ženy, ktoré poznajú len nakupovanie a sex. Len ty očividne hľadáš len toto aj ke´d tvrdíš opak.

Vieš ako sa hovorí ,,obyčajne človek priťahuje len to, čo sám hľadá,,

Takže ja ti to napíšem asi takto - Nehľadaj to čo sa ti ponúka, hľadaj to, čo si si vysníval.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe? - Fórum - ZDRAVIE.sk