Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?

Príspevok v téme: Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?
beskyd

milí čitatelia, mám nasledovný problém. už nejakých 11 rokov som nemal žiaden partnerský vzťah so ženou a čím ďalej tým viac mi chýba ženská neha, vôňa, pohladenie, dotyk, objatie, milé láskavé slovo a tak. často si pri zaspávaní predstavujem, že pri mne leží milá, prirodzená a voňavá žena, ku ktorej sa môžem pritúliť a držím ju za ruku. problém je však v tom, že všade okolo seba vidím len samé nevhodné typy žien, rôzne oprsklé a umelé fifleny, často vulgárne a preafektované, promiskuitné, prípadne zlatokopky, "herečky", pouličné sliepky s inteligenciou v pásme subnormy a s iritujúcim prejavom a vystupovaním a pod. mám síce v práci kolegyňu, ktorá je úplne úžasná, ale tá je vydatá a má deti cca v mojom veku, čiže tadiaľ cesta nvedie.. ide o to, že čoskoro príde jeseň, a vtedy sa u mňa vyššie popísané túžby zintenzívňujú, preto by som sa chcel spýtať, ako sa dajú eliminovať, prípadne úplne potlačiť. vďaka:)

jarny kvet

ste uz trapni s tymi ba zenami. ja som tiez odtial a nie som ziadna fiflena, tiez kamosky mam normalne. iste, su tam aj tie vami opisovane, ale rozhodne to nie su vsetky ba zeny take. a vychodniarky, nechcem byt blba, ale co som mala spoluziacky odtial, tak prave z nich mnohe boli najvacsie k...y s prepacenim ;)

Gepard

ano Vemeno to tiez vystihol tie z dedin su niekedy horsie ako zmenstich miest. v mestach sa z nich stavaju mestke malomestiacky a doma to sliepky pasie a prasce krmi :D

Gepard

beskyd len prosim ta nepis ze na vyzore ti nezalizi lebo vyzor robi vela
predsa taku ako napr. martinka z turca by si nechcel alebo lady gaga

Vemeno

Ludia zijuci v BA su vseobecne nejaki pri..bani, lebo asi casom nadobudli dojem, ze ziju vo velkomeste. ALe ani v inych okresoch to nie je o moc lepsie. Matky im casto robili na dedinach v kravinoch, s po clenky zaborenymi gumakmi v hov.ch a dcerenky sa hraju na luxusne, narocne, moderne zeny .

Gepard

aadrianka/ by si sa divila ako sa zmenili zmenou prostriedia niektori ludia co poznam. zmeni ich prostredie zivotny styl to vsetko okolo. odisli do zahranicia a casom sa vratia vymeneni zvacsia namysleni a sebavedomi

aadriaanka

To v akom meste žena žije neovplyvňuje to, aká je. To je ovplyvnené rodinou, priateľmi a ľuďmi s ktorými je v kontakte. Aj mníška sa skazí aj ju dáte na pár mesiacov medzi šľapky.