Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?

Príspevok v téme: Ako odbúrať túžbu po ženskej nehe?
beskyd

milí čitatelia, mám nasledovný problém. už nejakých 11 rokov som nemal žiaden partnerský vzťah so ženou a čím ďalej tým viac mi chýba ženská neha, vôňa, pohladenie, dotyk, objatie, milé láskavé slovo a tak. často si pri zaspávaní predstavujem, že pri mne leží milá, prirodzená a voňavá žena, ku ktorej sa môžem pritúliť a držím ju za ruku. problém je však v tom, že všade okolo seba vidím len samé nevhodné typy žien, rôzne oprsklé a umelé fifleny, často vulgárne a preafektované, promiskuitné, prípadne zlatokopky, "herečky", pouličné sliepky s inteligenciou v pásme subnormy a s iritujúcim prejavom a vystupovaním a pod. mám síce v práci kolegyňu, ktorá je úplne úžasná, ale tá je vydatá a má deti cca v mojom veku, čiže tadiaľ cesta nvedie.. ide o to, že čoskoro príde jeseň, a vtedy sa u mňa vyššie popísané túžby zintenzívňujú, preto by som sa chcel spýtať, ako sa dajú eliminovať, prípadne úplne potlačiť. vďaka:)

Gepard

daj si tu email a mozno ti niektora napise. odporucam napisat aj vek vysku a vahu zaluby aby nesla naslepo co ak je kulturistka ako ta kocka z vedla temy :D

Gepard

inac k tomu tvojmu nazoru na zenske v tej BA sa priklanam jeden cas so tam pracoval a su to fakt vyhcane zenske ako si popisal suhlas s tebou mas to tazke ak chces najst normalnu. aj tie z inych krajov SK co tam dosli a dlhsie tam uz ziju sa tymi bratislavcankami zkazili a su take iste

ebi77

ja som z východu :D
nie nie, ja už frajera mám

ale odporúčila by som Ti sa zapísať do nejakého kurzu, kde tie normálne baby môžeš stretnúť,,, :D treba sa preklikať cez internet - hľadať rôzne kluby, spolky, dobročinné organizácie,,, kde ponúkajú rôzne aktivity pre vyplnenie voľného času...

proste musíš docieliť to, aby si sa dostal medzi správnych ľudí, a tak si určite nájdeš tú pravú

Prezývka55

podla mna len ju mas zidealizovanu, urcite je tiez v nejakej tej skupine ktoru popisujes.
Najlepsie je sa venovat niecomu uzitocnemu alebo nejakej inej zabave.