Bezfarebná henna na chemicky farbené vlasy

Príspevok v téme: Bezfarebná henna na chemicky farbené vlasy
Misickaa4

ahojte,
veľa som čítala o tom, ako henna zlepší vlasy a nakoľko mám veľmi suché, lámavé a jemné vlasy, chcela by som to vyskúšať.
mám chemicky farbené vlasy, preto chcem bezfarebnú hennu a chcela by som vedieť Vaše skúsenosti s tým, či si potom môžem ešte chemicky farbiť vlasy(hnedé s blond melírom) a za aký čas?
a samozrejme, čo od tej bezfarebnej henny môžem očakávať, aké výsledky. pomáha na lámavé konce?
a ktorá značka je najlepšia?

vopred ďakujem za odpovede.

bibi77

Pouzivam bezfarebnu hennu pravidelne a nedam na nu dopustit. Uz po prvom pouziti som citila rozdiel, takze urcite odporucam. Vlasy mi pripadaju omnoho zdravsie a lesklejsie. Kupujem ju na internete, pretoze v beznych obchodoch ju nikde neviem najst. Najdete ju napr tu www.tany.sk

blahoslade

preco si farbis vlasy prirodzene su najkrajsie.od farieb su znicene a rednu.nechapem.ak henu tak kvalitnu a musis pockat aby sa ti zregenerovali.ked chces pekne vlasy dobre sa stravuj orechy ovocie zelenina vlocky pod cau.chcemia ide do organizmu.to nevies

molicka

Ahojte, farbim si vlasy na cierno a chcela by som vyskusat bezfarebny hennovy zabal. Potom vsak znova potrebujem svoje vlasy zafarbit, predpokladam, ze chem. farbou...aky casovy odstup musim dodrzat po hennovom zabale, prosim?:)

Sisi111

Medzi hennou a chemiou treba udrziavat cca 3-4 tyzdne odstup potom by sa nic nemalo stat. A vsak hennu bides davat zbytocne ak potom si budes davat melir

Misickaa4

Ďakujem,
ale potrebovala by som ešte vedieť, či sa po určitom čase čo použijem henu, môžem farbiť aj chem.farbami?

dakujem

jajaja295

ja si hennu objedavam zo stranky bionatural.sk
-odkaz odstránený-
nejake viditelne ucinky mozes cakat az po niekolkomesacnom pouzivani