Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vecna unava

Príspevok v téme: Vecna unava
Fufo_55

Chcel by som sa spytat, ci mi niekto nevie poradit kazdy vecer okolo pol siedmej ma chyti tazka unava, nepomaha ani kava ani ine energeticke latky. Navyse to sprevadza bolest oci, zimnica a sucho v ustach. V lete to je trosku lepsie ale v zime ma to uplne zdolava. Zijem zdravo, sportujem, spim dostatocne dlho, stravujuem sa zdravo a pijem dostatocne vela vody. Neviem mi niekto poradit, ked som bol u doktorky odbila ma s tym, ze mam pit viac vody ...

RNG

Chronicky unavovy syndrom sa predsa len da zmienit, kedze je casto z nizkej funkcie stitnej zlazy, ktora sa da upravit doplnkom jodu(2 az 6 mg denne obvykle, dlhodobo)
alebo vycerpanej adrenalnych zliaz, na co pomaha brat adrenalne vytazky zo zvierat. Tam sa totiz nachadzaju rozne polotovary, co nase adrenalne zlazy vedia pouzit k vyssiemu vykonu.
Samozrejme odporucam brat aj vitaminy C E a D-3 kazdemu, tiez mineraly ako zinok jod a selen, mikrovlakniny, probiotika a zdroje omega 3 olejov, ako EPA a DHA. A odporucam sa destresovat, lebo stres je zabijak a vycerpava telo a v konecnom dosledku vedie alebo prispieva k stovkam roznyc zdravotnych problemov, vcitane syndromu "vyhorenia" alebo chronickemu unavovemu syndromu, ako to nazyvaju odborne lekari suhrnne, kde ale cast moze byt dosledok aj chronickych mikrobialnych chorob, tj takych co nevedia svojimi liekmi vyliecit.

mjanik

mne podobné problémy robila chrbtica,po preliečeni akupunktúrou mi to zmizlo,. Ale môžu to robiť aj obličky,aj tu by pomohla akupunktúra

Ivka 1

Jasné ,že pomôže :) Nečakaj však zázrak do 24 hodín. Chýbajúce živiny sa musia najprv doplniť aby začali riadne pracovať telesné orgány. Do jedného týždňa by sa to však malo spraviť a ak nie, je potrebný rozbor krvi na prítomnosť minerálov a stopových prvkov. Ak chýbajú telu minerálne látky a stopové prvky, nevstrebávajú sa ani vitamíny a to má zas vplyv na správne fungovanie životne dôležitých orgánov a na žľazy s vnútornou sekréciou. Takže kvalitné prírodné produkty a uvidíš, ako sa budeš cítiť.

Ivka 1

Skús užívať včelí peľ vo forme dražé,odporúčam užívať zo začiatku 3 x denne . Mne sa pocit únavy dostavoval vždy okolo 14 - 15 hodiny a celkom mi to zaberá.Mám energiu aj na rozdávanie:). Ak ho budeš užívať s dostatočným množstvom vody , myslím,že to pomôže aj Tebe. Osobne poznám ľudí, ktorí museli večernú dávku vynechať,pretože mali veľmi veľa energie až do polnoci.
Včelí peľ je ideálna potrava nielen pre včely, ale i pre ľudí. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky potrebné k životu.Obsahuje: bielkoviny ,hormóny, enzýmy, koenzýmy,provitamín A,vitamín B1,B2,B3,B6,B9,B12, kyselinu pantoténovú, biotín,cholín,inostol, C,D,E,K,rutín), minerálne látky (Vápnik, fosfor, draslík, síra, sodík, chlór, horčík, železo, mangán, meď, jód, zinok, kremík, molybdén, bór, titán, selén)
Odporúča sa aj ako prevencia, pretože zlepšuje efektívnosť imunitného a nervového systému,pomáha pri trávení a metabolizme tukov. Ak je príčina Tvojich ťažkostí v zhoršenej práci obličiek ,môže pomôcť aj v tejto oblasti, pretože jeho užívanie zlepšuje aj fukcie obličiek.Rovnako Tvoje ťažkosti môžu súvisieť aj so zníženou funkciou štítnej žľazy a aj tam dokáže byť včelí peľ veľmi nápomocný, pretože upravuje aj hormonálnu činnosť.Rovnako je vhodný aj pre športovcov, pretože dodáva energiu a nepatrí k zakázanému dopingu.

chryser

ja som mal chronicky unavovy syndrom doktorka povedala ze sa to neda liecit. zistil som ze dokonca v niektorych krajinach s tym chodia ludia do invalidity. ciastocne ma dala do poriadku albertova. nie je to este celkom super ale podstatne lepsie.

eketra

medzi 17-19:00 je podla organovych hodin v najvacsej cinnosti oblicky. ak mas unavu pravidelne v tomto case, + ine problemy, skus si ich dat vysetrit. kavu aj energetaky obmedz!! ked maju oblicky svoj cas, pitim kofeinovych napojov, alkoholu a mastnych jedal ich zbytocne zatazujes a branis v cinnosti.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vecna unava - Fórum - ZDRAVIE.sk