Nenávidím sa a mám k sebe odpor

Príspevok v téme: Nenávidím sa a mám k sebe odpor
GreenTea

Nenávidím sa vôbec sa nemám rada mám po 18-tke a strašné mega komplexy a už ked si poviem, že to nieje až také zlé tak uvidím nejakú babu čo proste nevie aké je to byť škaredý a odsudzovaný za výzor. Niekedy mám pocit, že radšej by som dala zdravie nejakému chorému dieťatku alebo hocikomu kto je na tom zle pretože sa cítim strašne menejcenne. Ja ani neviem ako to opísať aké je to sa tak nemať rad. Isto by si to niekto vážil to zdravie viac ako ja.

GreenTea

dpk1...ved jasne, že to ide zlepšiť teraz si zas nemysli, že nič nerobím preto, aby som sa mala radšej...ja viem, že sa dá všetko zmeniť...ale ide o to, že ja sa nemám rada aj tak

dpk1

greenT , zmoknutekura,

Asi by ste to uviedli samé, ak by ste mali potrebu, ale aj tak....čo sú tie veci na vašom zovňajšku, že to teda nejde nijak skorigovať tak, aby ste boli spoko?

Respektíve, ste na sto pro presvedčené, že stav vášho zovňajška nejde nijak zlepšiť u vás? Fakt nie?

zmoknutéKura

ako bojovať?.. BOJOVAť TO JE VžDY LEN trpiet a stale len trpieť kvôly neistému úspechu... dokedy človek musí stále len bojovať

GreenTea

Prezývka55: Sorry ale ak má človek nejaké psychické problémy a komplexy je to asi z toho, že mu to niekto dával a možno dáva najavo a určite to nieje rozmar dnešnej doby tak sa zamysli nad tým čo si napísal

Mexy

Veď ja práve s tým súhlasím, aby sa takto netrápili, pretože im to bude ľúto, až sa uvedomia. Veď aj mňa moje problémy pohnali vpred, k riešeniu, nevraciam sa do minulosti, ale myslím na to, čo chcem v budúcnosti, a hľadám spôsoby. Ale nie každý má také odhodlanie alebo vôľu, nie sme rovnakí
zakladateľka témy aj iné baby tu majú nízke sebavedomie, zrejme žiadnu sebaúctu, nemajú sa radi. Ja tiež hovorím, že zmýšľajú zle, ale nevieme príčinu

Prezývka55

Mexy dobre tak sa teraz budem donekonecne trapit nad dacim miesto toho zeby som radsej zmenil svoj zivot k lepsiemu, to mi je teda super zmyslanie. Praveze mna by to este pohanalo vpred, ze presne takto ja nechcem a nie zmierit sa s osudom. Radsej scipnut v boji ako sa deptat doma medzi 4roma stanami a smrkat do vankusa o tom ako by bolo keby bolo.

Mexy

Prezývka55 nemôžem súhlasiť že to všetci riešia práve od rozkoše, sú tu síce tí, čo sa naozaj nudia, ale u mnohých má takéto zmýšľanie základ v ich minulosti
nemôžeme vedieť čo prežili, nepoznáme príbehy ostatných diskutujúcich

Mexy

Vás trápi asi najviac ten vzhľad, však? Prečo si pripadáte škaredé? Nemôžete sa zmieriť so svojim výzorom? Isté veci sa dajú vylepšiť, no svoju tvár, typ postavy nezmeníte. Táto nespokojnosť je tým, čo vás asi brzdí najviac, však?
Ja som si pod váhou oveľa horších skutočností, s ktorými žijem, uvedomila, že tieto problémy, aké máte vy, vôbec nie sú problémami
u mňa to bol našťastie iba rozmar pubertálneho veku