Nenávidím sa a mám k sebe odpor

Príspevok v téme: Nenávidím sa a mám k sebe odpor
GreenTea

Nenávidím sa vôbec sa nemám rada mám po 18-tke a strašné mega komplexy a už ked si poviem, že to nieje až také zlé tak uvidím nejakú babu čo proste nevie aké je to byť škaredý a odsudzovaný za výzor. Niekedy mám pocit, že radšej by som dala zdravie nejakému chorému dieťatku alebo hocikomu kto je na tom zle pretože sa cítim strašne menejcenne. Ja ani neviem ako to opísať aké je to sa tak nemať rad. Isto by si to niekto vážil to zdravie viac ako ja.

Prezývka55

Dolezitejsie ako krasa je povaha.
Vela dievcat je peknych ale pokial su vymlete a zakomplexovane tak to je konecna. A pokial je baba so sebou vyrovnana je vzdelana tak navonok posobi mozno este ovela krajsie ako vskutocnosti je.

WildWind

hjoj ja tiez nie som krasavica ale radsej si kupim dake pekne tricko, spravim vlasy a poviem si jaka som nadherna a je to :D sebe sa zdas skareda, pre inych mozno krasna..co ty vies..nesmies to tak brat, kolko skaredych ludi poznam, ale vdaka ich zdravemu sebavedomiu ich seci beru ako stred vesmiru

GreenTea

ja nehovorím, že nič nerobím robím športujem podarilo sa mi schudnúť 36kg ale zlé na tom je to, že furt pripadám čoraz škaredšia

zmoknutéKura

tak strasne by som chcela viest normalny zivot najst nieco co by ma bavilo, vedela sporotvat schudla bola pekna nasla si priatela ktorý by ma pritahoval a proste normalna láska, možno ešte aj doštudovala.. neviem mala vlasyný byt, mohla cestovat...

WildWind

keby som chcela, tiez si najdem x dovodov preco by mal byt moj zivot nudny, bezvyznamny, preco som troska, ale nechcem, verim v nadej, v lepsie casy, viem ze to pride, ze sa budem mat lepsie.. mat takyto pristup nikomu nepomoze, ludia smerujete tak k vlastnej zahube..a to ludia hovoria o mne ze som pesimista, ale mylia sa, berem veci tak ako su, vidim ich realne, ale zivot je nevyspitatelny, nikdy neviete co sa stane ci dobre ci zle, ja sa sustredim na tie dobre veci, a kazdu zlu skusenost beriem ako ponaucenie a krok k niecomu dobremu, co si na mna pocka len musim vydrzat.

Hovorit o svojom zivote ako vy to proste nedokazem, nezabudajte ze ste mohli dopadnut x-krat horsie, su ludia s ktorymi sa zivot naozaj nemaznal, prezili horsie veci ako je sikana a stale sa vedia tesit zo zivota, na to ale treba ozaj silnu osobnost, co vy nie ste, ale mozte byt, vsetko to je na vas ako sa k tomu postavite..mali by ste zit naplno, vyuzit kazdu situaciu, spoznavat ludi, bavit sa a nie sa utapat doma v depresiach, nie je to normlane ani prirodzene..sebalutost je to najhorsie co moze byt, je to iba na vas ako zivot budete brat a uprimne, ze sa tu stretnete desiati a zacnete sa lutovat spolocne , v nicom vam to nepomoze..prestante fnukat a zacnite nieco robit. Mozno mi poviete ze som este asi nic dokopy neprezila, ze som decko ci naivna, ale aspon mi je tak lepsie ako vam...tak si vyberte.

NEnormalna

Skúste si niečo nájsť, čo by vám robilo radosť, napĺňalo vás :) nie je nič lepšie, pocítite, že to, že ste tu a zdravé má nejaký zmysel. Tanec, kreslenie,modelovanie alebo vytváranie šperkov, fotografovanie.. začnite s cvičením-to dáva kopec endorfínov (ja sama som sa stala závislou :D ) sedenie na fóre má zmysel, ale nie ten, že sa medzi sebou budete podporovať v sebanenávidení a utápaní.
poznám kopec ľudí, ktorí vôbec nie sú nejakí top-modeli a pod.. ale srší z nich chuť do života a elán-sú obľúbení, spokojní a majú skvelý život :) všetko je len o myslení..

(to je len moja skromná rada, ak sa vám nepozdáva, ignorujte ;)

Medvedku

Začni cvičiť a prihlás sa na karate a keď ti niekto niečo škaredé povie tak mu daj highkick do hlavy ... uvidíš to pomáha.