Láska?

Príspevok v téme: Láska?
XxX3366

Bol to jediný človek ktorého som obdivovala v živote som nestretla niekoho ako je on !! On ma neoklamal čo i len v malej hlúposti vždy bol pri mne keď som mala problém či v rodine ,vzťah, dáky pubertálny skrat boli sme dlhoroční kamaráti ako vystrihnutý z filmu :) Popri tom dlhoročnom priateľstve som mala 1,2 roka vzťah .

V zime som išla sama s kamarátkou ku tomu kamarátovi . Bolo to prvý krát čo som sním bola proste piť a zabávať sa . No a dáko to zaiskrilo a na druhý deň som vedela pre koho mi srdce bilo , ukončila som vzťah a začala som chodiť s mojou láskou :) NO a opak sa pravdou stal !!

Začali sme sa hádať na hlúpostiach je to tak do teraz a čo ja neviem pochopiť že aj napriek tomu že keď sa hádame a jemne ho vtedy neznášam tak aj tak nakoniec urobím ústupok a uvedomím si že ho veľmi Ľúbim Milujem ! A problém je v tom že keď ho tak strašne mám rada tak čaká že aj on urobí ústupok a prejaví tie city ku mne ale nie také že milujem ťa !!

Nie taký správny dáku big vec ako z filmu a aby ma ubezpečil že aj napriek našim hádkam sa ľúbime ako kone !! A že aj napriek tomu je teraz spolu nebudeme hrozne hrozne dlho tak to bude ešte silnejšie ako to je a že všetko bude tak ako má byt lebo v tejto dobe je láska nie bežná . A moja otázka je čo mám robiť keď ho ľúbim ale nedostávam od neho to po čom túžim !

XxX3366

znížiť nárok ?? Prepáč ale myslím si že keď žena niekoho miluje urobí pre neho všetko po čom túži aj keď to nie je jej šálok kávy!! Nepotrebujem aby zakričal v strede námestia MILUJEM ........... ! Iba potrebujem počuť že som možno tá jediná a že pre mňa je ochotný urobiť hocičo neviem ako to máte vy nie všetko sa odohráva vo filmoch existuje niečo ako kniha . Knihy tu boli ešte dávno a sú tam príbehy ktoré boli reálne a naozaj sa stali Hovorím o tom že v minulosti keď sa dvaja mali radi nemohli byť vždy spolu a teraz keď si všetci môžeme vyberať koho máme radi tak to stojí za hobelo a nikdy sa poriadne nedozvieš ako to v podstate skutočnosti je v mužskej hlave a či nie si len začiatok zoznamu .

Prezývka55

A moja otázka je čo mám robiť keď ho ľúbim ale nedostávam od neho to po čom túžim !

Odpoved: znizit naroky.

jedulka

XxX3366...no co se s ním nehádat,řekni mu po čem sníš.On je jen normální chlap co chodí do práce a má nějaké povinnosti,platí složenky a jiné veci.A on ti na veřejnosti třeba sprejem na nebe napíše miluji tě,ale dej pozor aby si se ty pak necítila trapně,Hollywood nemá patent na rozum, jen na sny.

kafe

spraviť pre druhého nejakú "big vec ako z filmu" je pre exhibicionistov, pre niekoho kto sa rád predvádza, pre niekoho, kto má rád veľké (a prázdne) gestá, ale so skutočnou láskou to nemá nič spoločné. Zobuď sa dievča. Tvoj priateľ taký asi neni (vďaka Bohu). Že ty po tom túžiš.. čo už. Pripisuješ dôležitosť hlúpostiam.
Ak nedostávaš od neho to, po čom túžiš 1. jasne mu povedz, po čom túžiš (on neni veštec a z prsta si to vycucať nevie), možno sa chlapec nejako prejaví.
2. buď oceníš a UVEDOMÍŠ si to, čo ti dáva a robí pre teba a nebudeš chcieť viac, lebo aj to je dosť, alebo sa s ním rozíď. Jednoduché.

XxX3366

A čo je na tom zlé keď chceš aby človek ktorý ta ma naozaj rád urobil niečo veľké pre toho druhého a v tejto skazenej dobe čo viac chcieť len aby ti niekto verejne vyznal city . A nechoval sa tak že ako ja sa zachovám tak aj on .