''Hudba'' modernej doby

Príspevok v téme: ''Hudba'' modernej doby
CrueFan

Čaute. Dosť sa nudím a len tak sa chcem opýtať, že čo si myslíte o modernej hudbe. Ja som za klasickú hudbu, pretože tá sa robila z radosti a dala sa počúvať. A nie tá dnešná...samý remix a chujoviny :D
Už mi lezie na nervy Rytmus aj Majk Spirit...faakt sorry, keď tým niekoho urazím. Ide mi z toho prasknúť hlava. Je veľmi málo ľudí, ktorí dnes uprednostňujú 80te roky... porovnajte si tú dnešnú hudbu s tou klasickou.

chefuv

Po roku 2000 je minimum pocuvatelnej hudby, a v mainstreame duplom. Rádia sa nedajú už ani počúvať. Čo som kedysi strávila čas preladovanim z jednej stanice na druhú nech chytím vsetky dobre pesničky, teraz môžem rádio vyhodiť. Ked mám náladu pustím si svoje obľubene klasiky na YouTube, určite je dosť dobrej hudby, ale tu treba krvopotne hladat, v bežných médiách ju nenajdes. Fajn je niekedy stv2, čt2, vedia príjemne prekvapiť.

WildWind

a nuti ta to snad niekto pocuvat? ja som za vsetko co sa mi zapaci, su stare pesnicky ktore absolutne nemusim, ale aj take co sa mi pacia a preto ich pocuvam, to iste plati aj s dnesnou hudbou, vypocujem si aj tuctuc ale aj hocijaky klasicky sladak..aj mne lezu iste pesnicky na nervy ale co narobim, na somarinach sa vzdy da najlepsie zarobit

xxy

ja som asi cosi prespala, to odkedy je klasicka hudba stotoznovana s hudbou 80. rokov? :D stavim sa, ze chudak beethoven, vivaldi and co. sa v hrobe obratili na druhy bok

outu

80-te roky aj 90-te roky su veeelmi fajn. minule som nasla nejake internetove radio a tak sme s kolegynou pocuvali 90-te roky, take tie letné hity hrali, odrhovačky, co som si vtedy myslela, ze vacsi humus byt uz nemoze /môže samozrejme/, tak jej hovorím, ze "počuvaj, aké sme staré". :)

CrueFan

Šak ja tiež počúvam Metal aj rock...a už som vysvetlil táto téma vznikla z nudy :D a mal som namysli všetko moderne okrem rocku a metalu

PsychoPrincess

A ešte na margo mojej poznámky ohľadom nezmyselnosti tvojej témy z môjho pohľadu - uviedla si, že ti už ide na nervy Rytmus, Majk Spirit... mne osobne nejde na nervy nič, čo sa z hudby týka, lebo ma nikto do ničoho nenúti :D. Počúvam to, čo chcem ja. Síce na koncertoch je to iné, pokiaľ nepoznám dané kapely, ale tak vypočujem si ich...