Streptoccocus agalactiae čo to je? Viete niekto?

napochybach

už mi to pálenie ustupilo,v pošve ..len najhoršie je,že to palenie pri zacati močenia sa nezmenilo,stale ma pali,ked močím ako s tymto skoncovat ?

napochybach

a myslis,ze on bude nositelom tejto infekcie stále ?alebo ako?lebo pravdepodobne je to asi tak ..ze je len nositelom,o to je to horšie ..ako lekar mu dal preventivne lieky,ale su mu zbytocne,kedže on sa citi dobre

napochybach

multi level neviem sama,ako to je s nim,on ma dost silnu imunitu,naozaj,on ani nebyva chory,max raz za dva roky,tri ..aj to mu rychlo prejde za dva dni,nejake chripky,alebo tak,to vobec nemava,
a naozaj nema on ziadne problemy,ani palenie pri moceni,ani nič,ako ja,asi preto,ze sme sa vzdy milovali len s prezervativom,preto nič mu nezistili.urcite preto..
a z vyterov v ustach mu nezistili nič,ze tam nič nema..cize je naozaj zvlastne,ako som to dostala ja,kedže on je moj jediny partner s ktorym si vymienam sliny ..:(je to cele divne,ako sa da este preniets tento streptokok

MultiLevel

alebo moze byt len nositelom infekcie, ale jemu samemu sa to neprejavi, ak ma silnu imunitu...aj to je mozne :)

napochybach

Ivka priatel je zdravy,nic mu nie je,nema ziadne problemy zdravbotne ,co sa tyka tohto ..a bol aj na vyteroch aj na krvi..nic mu nie je

Ivka 1

Môžeš si ich objednať cez internet alebo ak ich budeš chcieť mať lacnejšie,môžeš mi napísať: siveta@orangemail.sk Priateľ je teda v poriadku? Robili mu výter z ústnej dutiny aj z močovej trubice ?

MultiLevel

napochybach, asi necitas dobre, ale nestaci len "trosku obmedzit sladke"...Ty ho musis prestat jest uplne! Inak stale budes "zivit" tie veci v tebe. Prestat sladit caj, kavu a ZIADNE sladkosti. Konzumuj vela prirodnych probiotik, ako je tvaroh, bryndza, kysla kapusta a podobne...na nete najdes toho dost. A zvysne veci, co mas brat ti tu opisali asi traja ludia...