Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa správa zaľúbený chlap?

Príspevok v téme: Ako sa správa zaľúbený chlap?
Meggy

Je mi jasné, že nie každý sa správa rovnako, pretože to záleží od povahy a podobne... Ale raz mi jeden môj známy povedal niečo v tom zmysle, že keď sa muž zamiluje, dokáže preplávať oceány a prebúrať hory pre to, aby mohol byť s tou ženou :) Je to naozaj tak? Momentálne cítim k niekomu náklonnosť, aj keď to ešte nie je láska...

Ide o to, že si s tým mužom rozumiem a je nám spolu super ale nemá na mňa velmi čas. Niekedy sa mi aj zopár dní neozve, no vždy sa mi za to potom ospravedlní a aj mi hneď vysvetlí prečo a sľúbi mi, že sa mi už bude viac venovať no o nejaký čas to príde zasa...

Vždy keď strávime spolu nejaký čas, tak mi poďakuje, vždy mi povie ako dobre sa cítil... No potom zasa niekoľko dní vôbec nič. Nehovorím, že musíme byť každý deň spolu keďže ani nie sme vo vzťahu a obaja máme aj iný program a iné plány, ale keby mi aspoň napísal sms alebo niečo, aby som vedela, že na mňa aspoň myslí a naozaj ma má rád...

Preto sa pýtam, je možné, že zamilovaný chlap nerobí všetko pre to aby so ženou ku ktorej niečo cíti trávil vela času? Že nad tým rozmýšla a chce na to ísť možno pomaly? Alebo to znamená, že z toho nič nebude, lebo každý zamilovaný chlap prepláva oceány a prebúra hory...

aggr

zalubeny chlap povie svojej sekretarke, aby kazdy hovor za kazdych okolnosti prepojila priamo k nemu, od vyvolenej.. (poznam par exemplarov aj v realite)
alebo ak nema sekretarku, tak jej zavola z prace, len tak..

MALOKEDY existuje dovod na 8 hodinovu hluchotu v komunikacii a nie to este x-dnovu..

pandorica

Keď je chlap zaľúbený, myslím naozaj zaľúbený tak neexistuje nič na svete, čo by mu mohlo zabrániť byť s jeho vyvolenou.Všetko ostatné sú len výhovorky a bočné vrátka.

kakadu

mne by zas išlo na nervy nonstop spolu iba ak by sm ho už spoznala.potrebuje sa nadýchat.a nechápem prečo o zamilovanosti hovoríš podla toho čo ledva sa poznáte,ved to časom príde a nie je isté či to čo ty citiš k nemu aj on k tebe.,či je to v rovnakej intenzite.vždy je to tak že jedn viac miluje ako druhý, jeden je závisli na druhom.

ninajenina

Meggy takto sa sprava muz ktory rozmysla a ked je chlap zalubeny ver mi nerozmysla. a cim dlhsie si budes jeho spravanie odovodnovat tym menej vyznamu ti to bude davat...proste chlap si vzdy pojde svoje a nezalezi to od povahy ani okolnosti laska hory prenasa :))

naty2

no moj priatel bezo mna vydrzi aj den, dva. ma vela zalub,ktore chce stihat. ale sms alebo telefonat, ci chat je samozrejmostou.
takze podla mna spolu páry nemusia byt kazdy den,aby to značilo nehynucu lasku. a ze ma miluje to viem:)

Deria

z vlastnej skusenosti, ked bol zalubeny, nevydrzal bezomna ani den, pravdupovediac ani ja bez neho.:) aspon telefonat, sms ale ze par dni nic? to vobec nepoznam. alebo poznam ale v tom pripade nebol zalubeny. moj nazor je, ze sa mu mozes pacit, ale to je vsetko. zalubeny nie je.

ansyfqfj

ja mam podobny zazitok, ale zial, este to trva, a neviem, ci ma ma naozaj rad, aj ked mi stale tvrdi, ze ma lubi, prestava, to po roku citit, alebo mu prestavam verit...neviem, ako to pomenovat. len zistujem, ze s muzom s takym postojom ja nie som stastna a spokojna, moje citove potreby vobec nie su uspokojene. neviem, ci tych stastne zalubenych zien citove potreby su dokonale uspokojene, ci to ten muz dokaze uspokojit, ak je to ten pravy, alebo ani s tymi to nie je dokonale...som z toho trochu zmetena. viete odpoved? ako to citite vy, stastne zalubene zeny?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa správa zaľúbený chlap? - Fórum - ZDRAVIE.sk