Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako oslovujete svoje lásky?

Príspevok v téme: Ako oslovujete svoje lásky?
ddidii

Myslím skôr ako vy baby oslovujete svoje lásky? Mna nic nenapada..nejaká milá prezývka..také ako zlatko, miláčik už je také otrepané...niekto nejaký napad na niečo originálne? hmm?

A esste ma zaujíma jedno...akoo ste im tie prezývky vymyslali? Podla coho? Ci len tak?

A ako casto oslovujete chlapca jeho menom? Castejsie ako prezyvkou alebo naopak?

Dakujem za odpovede ;)

Gabs

Ja volam svojho Bubu, je to podla inicialok (B.B.) a znie to dobre. A potom klasika: milacik, zlato... este nas to neomrzelo :)

Blondula

mojho byvaleho som oslovovala carino,alebo cari.on mna tiez :-) alebo mi hovoril zdrobneninu z mena.mojmu mlademu kamaratovi som hovorila muco a on mne bubo :D ale uz sme neni ani kamarati :D

TinaM

Ja neznasam, ked ma niekto (chlap) vola mojko. To co je...to pouzivam ja na kamaratov, ked im nechcem povedat, ze nieco nepochopili alebo sa strapnili, tak im iba poviem "mojko" :D
Hrozna je aj cica a pusa (to tu myslim uz bolo).
Ja volam mojho priatela menom dost casto. Niekedy aj oficialnym krstnym menom, lebo sa mi paci. Ale vacsinou zdrobneninou. Nevadi mu to. A hlavne, ked potrebujem, aby nieco urobil, oslovit ho menom mi pride celkom ucinne a adresne :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako oslovujete svoje lásky? - Fórum - ZDRAVIE.sk