Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako liečiť chrípku?

Príspevok v téme: Ako liečiť chrípku?
Tomec

Dobrý deň mám problém ktorý by som chcel vyriešiť tým že mi poradíte. Mal som chrípku bolelo ma hrdlo Pondelok 26.8.2013 cumlal som strepsils kloktal som slanu vodu na druhy deň 27.8.2013 ma hrdlo nebolelo ale zas som chytil sopel a mal som taky chuchmavy hlas. Sobotu 31.8.2013 hráme futbalisti dôležity zapas narobil by som si zle keby idem hrať ? :) Pripomínam hrdlo neboli ani sopel nesakam len trošku taky hlas chuchmavy.. A teplotu som nemal :) Prosím poradte Dakujem vopred

endura

Na rýchle vyliečenie použi Sambucol - liehový výťažok z kvetu bazy. Používam ho pravidelne, a na niektoré vírusy zaberá za 2 dni.
Príklad: prechladol som, dostal som teplotu, nádchu. Piatok poobede po práci som zaľahol, preležal a prepotil som celý víkend. 3krát denne som vypil najmenší štamperlík bazovej pálenky. Pondelok som bez teploty a bez nádchy mohol ísť pracovať.
Ďalšia dôležitá vec: mať stále hlavu a krk v teple -> stále nosiť čiapku a šál, aj keď je vonku 30, aj v noci.

RNG

Zapaly hornych dychacich ciest su z roznych dovodov, na chripku si treba zvysovat viralnu imunitu, na ine nakazy pozri cez google.sk pod rng infekcie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako liečiť chrípku? - Fórum - ZDRAVIE.sk