Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz pomaly stracam nadej (stale sama)

Príspevok v téme: Uz pomaly stracam nadej (stale sama)
Primrose

Ahojte...
Ja sa potrebujem len vykecat asi...
Uz ma to nebavi, som stale sama...este studujem v Ba posledny rok, ale teraz mame povinnu prax a mohli sme si vybrat, v ktorom meste praxovat.

Ja som zvolila svoje mesto, pretoze som tu mala priatela a logicky som s nim chcela stravit co najviac casu. Kvoli tomu som obedovala svoj zivot s kamosmi, pretoze tu nemam nikoho a v Ba moje milovane kamky a spoluziakov aj sestrernicku...

mojho priatela som povazovala za seriozneho cloveka, pre ktoreho sa to oplatlo urobit, ale on mi po mesiaci :( oznami...ze si ma vazi, ze som najuzasnejsia baba aku kedy mal a podobne kecy, ale ze to asi na vztah nestaci, proste, ze ma nelubi....

no a on chcel aby sme v tom pokracovali aj napriek tomu, ze chce tomu dat cas, ze sa zalubi atd...ze nechce o mna prist, ale sorry pre mna bolo len trapenie a cakanie na nieco co sa nestane...tak som to ukoncila....teraz som tu samA, totalne....

Uz stracam nadej, ze stretnem normalneho chlapa, ktory ma bude zboznovat, taku aka som...aj ked nie som najkrasnejsia baba s dokonalymi proporciami, ale do kelu ja sa vazne snazim....studujem a v tom som fakt dobra(nechcem sa chvcalit), bavi ma (doslova milujem) moju pracu, pravidelne cvicim, velmi rada sa rozpravam s ludmi...

ale ja uz neviem...preco ma nikto nechce? nechcem byt sama...aj ja chcem zazit tu pravu lasku :(, vsade su same pariky..aj moje dve najlepsie kamaratky sa sparikovali a ja uz som totalne na dne...uz sa citim aj staro :-D :(

Dakujem ak ste sti to vobec precitali....pekny den vsetkym

mnamka257

a este nieco - podla mna, keby oslovis kompetentne osoby, urcite by miesto praxe islo zmenit do Bratislavy - za pokus to stoji. drzim palce! :-)

mnamka257

neviem, ci ocakavas vobec nejaku odpoved, ale kedze viem, o com hovoris, neviem ani, aka odpoved by ta uspokojila... poviem ti len tolko, ze ti strasne strasne velmi a naozaj uprimne drzim palce, aby si stretla toho praveho, pretoze kazdy tu mame svoju polovicku a viem, ze sa to stane. tak sa usmej a uver tomu aj ty! ;-)

wowo1

oslovuj ludi. nadviaz kontakt s cudzimi. Nieje to lahke chce to odvahu ale da sa to a spoznas novych ludi a mozno aj muzov.chodievaj von na akcie s kamosmi znamymi

mnmnmnmnmnmn

tiez som sam a citim sa nepotrebny,ak sa tu nejde baba co by sa zoznamila a pokecala si napis mi,nic nestratime,mozno prave naopak....aj-karamba@azet.sk

Iveta Michael

Primrose ...

vieš kolko ľudí potrebuje samotu a nemá ju?
využi ju na to aby si sa ty dala do poriadku a to po stránke duševnej a fyzickej..venuj pozornosť svojmu vzhľadu,zmeň svoju vizáž,kúp si niečo na seba čo je trendy a pod. urob radosť najprv sama sebe - až potom začneš vyžarovať niečo pozitívne čo mužov pritiahne...

chýba ti zdravé sebavedomie,už aj z tých písmenok to cítiť

Iveta Michael

Chápem síce tvoje rozpoloženie ale zároveň si uvedomujem,že už na začiatku si urobila chybu..

... mala si ostať tam kde ti bolo dobre a mala si oporu v priateľoch i sesternici...

nemala si sa kvôli nemu takto obetovať,keby ťa miloval ( čo teraz necíti ) chodil by za tebou on..

no takto teraz si sama a trápiš sa..napriek tomu ťa povzbudzujem k tomu aby si našla stratenú sebadôveru a mala sa viacej rada! niektorí chlapci,muži nemajú radi keď sa niekto pre nich ,, obetuje,,tak že zabúda na seba samú..

rozmysli si dobre nejakú stratégiu a drž sa jej,viem že ti je teraz ťažko ale hádam ešte nie je všetko stratené :) good luck!

ivik24

mňa to tiež takto nebaví, stále sama som, ja to nechápem prečo ostatní majú niekoho, ale ja nie, hrozne si pripadám, stále zaspávať sama. si pripadám neviditeľná, o ničom. vždy keď sa mi niekto páči, tak vtedy to aj skončí, nič sa nedeje - ma to unavuje, takýto život, keď človek chce, a nič z toho.posledné dva mesiace sa neviem dobre vyspať, stále nad tým premýšlam, trápim sa a riešenie nikde.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz pomaly stracam nadej (stale sama) - Fórum - ZDRAVIE.sk