Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nová škola, noví ľudia

Príspevok v téme: Nová škola, noví ľudia
Nefertiti

Ahojte, bojím sa ísť na strednú školu, lebo neviem čo mám očakávať. Prídu noví ľudia, učitelia, všetko. Včera som začala mať pochybnosti, či som sa rozhodla na správnu školu. Totižto idem na gymnázium. Myslím si, že mám na to byť na tej škole ale aj tak. Či som nemala ísť na nejaký manažment alebo niečo, s čím sa po škole uplatním. NO chcem ísť aj na vysokú. Čo si vy myslíte?

Suzie14

Ja idem tiež teraz na strednú a tiež mám takéto pochybnosti. Ale všetko bude v poriadku a časom si zvykneme aj na novych učitelov aj spolužiakov a tak. Mysliš, že si sa rozhodla zle? Gymnazium .. hm.. ja idem na hotelovku 5 ročnu a tiež si niesom istá či som spravila správne rozhodnutie. Ale už je neskoro na zmenu. Nechám to tak a uvidim.....

kablica

A s manazmentom by si sa chcela kde uplatnit, moja? Vsak tu je uz manazerom kazdy druhy clovek, len akosi nie je co manazovat.

chalice

Je normalne, ze ked ides do niecoho noveho tak mas pochybnosti a obavy. Zaciatky su tazke vsade ci v novej praci alebo v novej skole.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nová škola, noví ľudia - Fórum - ZDRAVIE.sk