Som obtažovaná na internete

Príspevok v téme: Som obtažovaná na internete
nechodeste

som neustále obtažovaná na internete ludmi špiclami pschologmi a pasákmi čo sučanse pracuju pre policiu.Nneustále mi dávaju na javo že sa mi kráti čas aj tak budem qu.Všreky informácie o mojjej osobe zistené cez postkomustické udavačky v minulosti kt nadalej pracuju ako psychologičky pre policiu , neustále mi dávaju dvojzmyselne na javo.Ja nechcem sa stat prostitutkou ani na nete v nijakom erotickom chate ani v živote.Neželám si byt obtažovaná týmito ludmi.Nic nechcem mat s Vami spoločné NIC.Oboch predošlých chlapcov s ktorými som extra krátko chodila boli dosadený pscyhologmi na základe ich analýzy,zasahuju mi do ukromia akým právom sa pýtam.Dajte mi pokoj na netužim sa ukazovat v kamere nezaujima ma že ostatný.Vypadnite z mojho života.Dokonca aj v mojom dome žiju niektorý ktorý su napojený na omj comp a neustále sa mi dávaju roznymi sofistikovanými trikmi najavo veci podsuvaju temy,ja e em na Vás.Osmy rok to trvá.

šttšzz

posli nam fotky tych kamier, ja som fakt zvedava ako vyzeraju take kamery spionazne. ci ich nemam aj ja okolo domu :D

0vecka

2 nechodešte a preco ta sleduju? 8 rokov sledovania nieco stoji preco by davali tolke prostriedky na tvoje sledovanie?

nechodešte

ale ja mám aj dokaz, odfotila som kamery kt boli obklopené okolo domu mini spionske kamery a ludia čo ma sledovali som ich potom tu videla v kamere a viem zo zistených zdrojov že su dovernici policie.mne to iný povedali napr v dedine že ma sleduju, aj to je moj blud?