Mam HPV, čo dalej?

Príspevok v téme: Mam HPV, čo dalej?
Hpv_prenasac

Asi mam hpv. Prave som sa dozvedel ze moje dve predchadzajuce ex maju hpv a museli im zrezavat konceky krckov. Buduci tyzden idem k lekarovi. Je tu niekto kto s tym ma skusenost? Ako dalej, ked sa to neda vyliecit, bude nakazena kazda moja priatelka? Vraj to prejde aj cez pory kondomu. Ale co ak budeme planovat dieta?

proti

Mnoho ludi ma podobny problem ale to neznamena ze maju hpv. V skutocnosti to je nieco ine, je to na dlhu diskusiu. Urcite to nie je nakazlive a nemausis sa zaoberat tym ze niekoho nakazis alebo zomries. :-)

Hpv_prenasac

Toto je mi super forum. Najprv ma obvinia z reklamy, potom z toho ze to nie som ja a pritom pisem z mobilu a ked odidem zo stranky tak sa zmeni ip... Ako viete ze nemam hpv? Ako bol by som rad len ma sokovali moje ex ktore mali rovnaky problem. Preto to predpokladam a zistujem co ak a co dalej.

proti

To co zistia na testoch je uplne jedno, lebo je to podvod. Mojej zene "zistili" ruzienku, potom sla na testy inde a tam jej povedali ze je zdrava. Sprosto ta chcu vystrasit a predat ti drahe s skodlive lieky. Zaplati to poistovna a trochu aj ty. Este pred par rokmi bolo hpv akoze cisto zenske ochorenie a este pred tym neexistovalo. Je to vymysel. Kasli na nich.

proti

aha....
1) nie si skutocny Hpv_prenasac, lebo mas inu IP, ale nevadi
2) hygiena je samozrejmost, nie si prasa, inak mozes striedat zeny ako ti svedomie dovoli, nic neprenasas

Hpv_prenasac

Pisem ze uvidim po testoch. Ale ak by som mal, viete mi poradit co dalej pls? Ziadna reklama na ockovanie, na to je neskoro aj tak. Len mam strach ci nenakazim dalssie partnerky alebo sa to da nejako potlacit.