Kedy by ste sa chceli narodit?

Príspevok v téme: Kedy by ste sa chceli narodit?
V.Nyzlova

Ahojte,

jak si tu prechadzam vsetky rozne prispevky, tak si vravim, ze by som sa chcela narodit v dobe, ked bola moja babicka, prezit ine detstvo, nemat starosti pri hladani prace, nemat starosti s byvanim, hypotekou, neriesit dedictva a uz vobec neriesit nejake zdravotne problemy skrz stravovanie, neriesit potraviny v obchodoch, zlozenie vyrobkov... Ja tuto babickinu dobu az tak moc nepoznam, ale vzdy, ked o svojom zivote babicka rozprava, je mi aj luto, ze ja som take veci ako ona nezazila a asi uz ani nikdy nezazijem.

Ako sa na to divate vy?

Sejla

No chcela by som žiť v takých 60tych-70tych v anglicku alebo Amerike, išla by som na woodstock :DDDD A hrozne by som chcela vidieť takých pink floyd, doors, hendrixa, naživo, no čo už. Teraz mám aspoň Noela Fieldinga a Mighty Boosh :D

phoenix

Tvoja babička zabudla asi na vsetko to zlé, čo je fajn, koľko ma rokov? Ja by som zrušila vsetko čo sa tu vyvinulo po roku 2000

phoenix

Chcela by som zažiť to hippies šialenstvo naživo, neviem na ako dlho :D a potom sladkú budúcnosť, ked budú všetci múdri, slušní a eko. Nebudú chamtivi, žiarlivi, zavistlivi, zákerni, zadubeni, ziskuchtivi, zlí, zlomyselni..

winki

Ale to ako ťažko sa vtedy žilo ty babka nehovorila? Ako umierila aj na bežn choroby....ako robili na pánskom od 10tich....ako nemohli chodiť do školy? AKo žili 11ti v jednej izbe?????

box-o

Nemenil by som ...dnes sa babam dostanem rychlo pod suknu v baroku ci rokoku by to bol problem ,by ma aj chut presla odhrnat tolko sukien :-D

CZ-Rendl

Nepremyslim nad tim, jsem rad ze jsem ra,prijmam to co mi zivot nabidne a zachazim s tim podle toho jak uznam za vhodne :-) Laku noc