Muži a tehotenstvo

milka11.00

Takže by ste nechceli mať v sebe dieťa. Mohli by ste mi opísať aké pocity by to vo vás vyvolávalo keď si to predstavíte, že by ste to dieťa v sebe mali? Čo ste tak zbabelí, že sa bojíte odpovedať na otázku aké by ste mali pocity???

pandorica

Chlap nemôže byť tehotný, príroda to tak zariadila a vedela prečo.Chlap by to totižto nezvládol, ani psychicky, ani fyzicky.

jjajj

To ako keby si sa opytala zien, ci by si chceli vyskusat, ako to je mat penis. Jednoducho, ak je to pre to ktore pohlavie neprirodzene, je somarina sa na to vobec pytat. Ked uz, tak by som zacal tym, ze ak by mal muz tie iste hormony ako zena, tu istu telesnu konstrukciu, tie iste problemy, ten isty prah bolesti, tie iste city atd. no a vtedy by ta otazka uz bola zbytocna, lebo jasne, ze by v tom pripade chcel :)

milka11.00

Hrac rodil by si cisárskym rezom :D Okrem toho by ti to nevadilo? Aký by si mal pocit keby si v sebe nosil dieťa?

Hrac

ja si neviem predstavit mat dieta v sebe a to koli jednej veci, by som sa bal co by to spravilo pri tom ako by slo von, hlavne kadial :-D

kakadu

čo muži to neviem,ale si myslím že to ako žena preživa tehotenstvo aké pocity má k babetku k nej závisí ona aké mala dectvo či vyrástla z pozitívneho teda má dobre spomineky a vyrástla z lásky a potom či má milujuceho manžela či má.A ešte aj vtedy ked ani jedno nemá možno bude mat pozitívne pocity k tomu čo nosi pod srdcom.
Su ženy čo s alkoholikom tyranom žiju a miluju svoje deti aj ked maju zleho muža kt ich ma len za služku.A všetko závisí na tom aku ma povahu.Potom su matky kt nenávidia dieta v maternici, lebo vyrástlu z negativneho a rozumne urobia ak daju adoptovat,alebo pojdu na potrat.

Vydela som atypický priklad v zahraničnej tv programe dve ženy transexuálky sa dali preoperovat na muža a jedna si nechala ženské genitália prstala brat mužské hormopny aby ju jej partner oplodnil a mali spolu dieta.Vlastne vyzerali ked sa prechádzali po ulici že su to dvaja chlapy lebo chlapmi sa citili.A tolko lásky dali dietatu nehy citu bolo to pozoruhodné,možno boli lepši mi rodičmi ako mnohé iné matky.

ni-ka

vedela som od zaciatku ze je to ten pravy a vybrala som si naozaj dobre:)...zle stavy som nemala,okrem tych nevolnosti...ja som sa mala a mam sa ako v bavlnke,manzel mi denne robi masaz noh,obskakoval ma a aj ma obskakuje,ofukuje ma jak poklad...tak pri nom bolo tehotenstvo malina a aj zivot s nim je nadherny:)

milka11.00

Aké najhoršie stavy si mala? Keď si si vybrala muža vedela si presne, že to je ten s ktorým chceš mať dieťa? Alebo si to brala tak, že ak by si mala na výber tak vzťah s ním ale dieťa radšej s iným? Viem, že sú ženy, ktoré majú deti s iným mužom a ten súčasný partner či manžel o tom ani netuší, že to dieťa neni jeho.

ni-ka

otehotnela som v 22,maly sa narodil ked som mala 23,teraz mam 30...male deti zboznujem a urcite by som ich mala viac,ak mi to raz zdravie dovoli tak urcite budemem mat este jedno:)...deti som vzdy chcela takze som si tehotenstvo vychutnala aj napriek tomu ze som mala nevolnosti az do porodu:)))