Váha stúpa a ja neviem prečo

Príspevok v téme: Váha stúpa a ja neviem prečo
Žužova

Ahojte,som tu opäť a opäť s problémom týkajucim sa váhy..
Ja už naozaj neviem čo mám robiť,naposledy som písala ako sa chcem vyhladovať ale začala som inak, začala som cvičiť a jesť normálne..som síce celé týždne doma okrem víkendov nechodím nikam skoro ale doma sa snažím mať pohyb a cvičím ..predpredvčerom som cvičila hodinu v kuse až tak že mi pot kvapkal z vlasov a bola som jak zmoknutá myš,na druhý deň som mala aj peknú svalovku no tu som zase rozcvičila. obmedzila som moje oblebené pečio na ktorom som myslela že som závislá no teraz ho jem iba ráno a aj to niekedy nie,proste minimum .. viac jem bielkoviny ,snažím sa jesť tak aby som sa neprejedla a nemusela ísť neskôr vraciať (PPP) ... Jem níktočné tvarohy jogurty vela škorice ,tým pádom som aj stratila chuť na sladké čo ma velmi teší ..do zeleniny dávam olivový olej,všetko robím na olivovom oleji,jedávam občas aj vlašské oriešky .. proste snažím sa zdravo a aby váha šla dole,ale ona ide hore :O ..po tom cvičení naposledy som na druhý deň mala dokonca o 2 kilá viac ,naozaj neviem čo to má znamenať či som nejak zadržala vodu alebo to oli svaly,lebo nohy som spevnila ,dokonca aj moje vnurorné stehná aj zadok mám pevnejší ,no neviem či by som vdaka tomu mala o dve kilá viacej .. Stracaju sa mi klučne kosti pod tukom..stehná mam zase o 2 cm väčšie ,..proste priberáma neviem z čoho, čo robím zle ?

Prestala som vracať ,prejedať sa ,jesť pečivo a sladkosti.. a priberám ? Už začínam mať depky aj ked sa snažím ich nejak eliminovať ale už sa začínam vidieť tučná a rozmýšlam že začnem zase hladovať ... ČO sa to deje že namiesto chudnutia mi váha ukáže viac ? čo som zase posrala ? :( ... Odpovedám,ak si tu prosím vyjadri sa k tomu ,ty si sa mi ukázala ako odborníčka na toto ,rada by som vedela tvoj názor prečo mam na váhe viac lebo už mi je do plaču z toho.

Je to svalstvo alebo tuk alebo voda alebo čo je somnou,je to normálne ? poradte mi PROSÍM :(

cry2

Dievcata, este ma napadlo: ked som bola po hospitalizacii a potrebovala inspiraciu v jedalnickoch- zdravych, skuste: -odkaz odstránený-

cry2

Este som chcela, ze bolo obdobie, ked som mala este o 4kg menej ako mam teraz- i ked som bola v nemocnici, cize aj tak mam stale pocit, ze mi este treba schudnut.. i ked.. potrebu schudnut som mala aj vtedy.. hoci uz teraz mam podvahu- nie velku, ale jednoducho mi to nestaci.

cry2

Daba, ja som vtedy jedla to iste, ziadne pecivo, vacsinou zeleninu, ovocie, jogurty- nie smotanove, zeleninove salaty, sem- tam posypala 30% eidamom, jedla som tofu, nejedla som ziadne teple obedy.. vo fitku bola vyse 2hod denne, kardio bez prestavky, do toho sem-tam korcule. Vo fitku vypila L-karnitin na lepsie spalovanie. Hovori sa, ze svaly su tazsie ako tuk, ale ja som citila aj na obleceni, ze som pribrala+ aj vaha to ukazala. Myslela som, ze sa dam na sport- ze sa takto dostanem z PPP, aj ma to bavilo, rada som chodila do fitka, sport milujem, tiez som kedysi robila 9r zavodne atletiku, tancovala.. ale teraz... ked som videla, ze vaha neklesa.. ze sa telo neformuje.. "vykaslala " som sa na sport- a to musim povedat, ze som tazko odolavala tam prestat chodit.. ale pre mna ako PPP bolo kazde kilo navyse riziko recidivy.. nehovorim, ze som bola ok, nebola, vobec nie, ale... teraz uz jem len jogurt, nic ine. Alebo kvoli glykemke par cukrikov. To je moja strava teraz. Najhorsie na tom je, ze ma znova anorexia dostala do pazurov.. a je to este horsie ako kedysi.. chcela som dat dole tak 4kg, ze bude pohoda.. ale mam dole 7kg a chcem viac. Ale uz mi nezalezi na tom byt stihla, ale prislo to do stadia, ze sa chcem zneskodnit.. nebyt.. uz nemam hranicu, kam by som chcela schudnut.. chcem ist co najnizsie a potom zomriet. Prajem zakladatelke temy, aby vyhladala pomoc u niekoho, kto sa tomu rozumie.. majte sa.

Daba

No neviem, čo robím zle, ale pri tzv. zdravom jedálničku kt. všade propagujú som skutočne len pribrala.. Jedávala som 5x denne, menšie porcie, zaradila som do jedálnička tvaroh, cottage, viac zeleniny, menej ryže-zemiakov a pod.. a +2kg..

Cry2: Ja vôbec nemám motiváciu ďalej pokračovať v jedení 5x denne a podobne.. Keby sa tak dalo žiť zo vzduchu :)

Lulu2011

znicila si si metabolizmus, castymi hladovkami si koledujes o obezitu do buducna, jest viac krat denne a mensie mnozstva, neexistuje, ze neschudnes

cry2

Dabka, skoncila by si tam, kde som ja teraz. Clovek chce zdrav. stravovanim a cvicenim trosku schudnut, a ked nastane pravy opak.. tak to cloveka len znechuti:( Zial:(

Daba

Cry2 - presne niečim podobným si teraz prechádzam. Stravovala som sa 5x denne, behala 3x do týždňa a namiesto toho že by som schudla som pribrala 2kg.. Posledný týždeň mám výčitky keď vôbec niečo zjem, najradšej by som nejedla nič - aj keď viem kde by to viedlo...

cry2

Mala som rovnaky problem. Jedla zdrave veci, cvicila denne, denne chodila do fitka a zaroven sa trapila PPP. A vysledok? Ani deko dole, skor naopak. Nechapala som.. ta bezmoc, zaroven nasratost.. prestala som cvicit- lebo sa vo mne "ozvala" anorekticka cast svojej PPP.. presne ako pises, neuniesla som, ze to s vahou nic nerobilo, prip. som priberala. Vyhrala samozrejme PPP nad zdravym rozumom. Za mesiac a pol som dala dole 7kg, necvicim, nechodim do fitka, nebeham. A samozrejme pokracujem vo svojom chorom spravani a "stravovani sa- nestravovani sa"..... Bludny kruh PPP. Uz netuzim po vypracovanom tele, zrazu mi je prednejsie to anorekticke.. a ist s vahou potial, pokial sa bude dat.. najlepsie az do hrobu, lebo toto nie je zivot.. ale ved to sama vies.. vela stastia.

Žužova

zuzovicaopica@post.sk ... Ďakujem velmi :) Málo jem ? práveže mi to príde stále dosť vela, jedávam aj 5x denne