Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bitky medzi mužmi a ženami

Sammmy

& Dôvod, prečo si žena zaslúži bitku? to by ma naozaj zaujímalo.
ROzumný človek pochopí, že bitkou sa nič nevyrieši.

fireplace

jedulka, a teraz ked sa nato pozries spätne,, alebo na hocijaku inu ranu od muzov, stalo to zato? Myslis ze je dobre, ked si ju dostala? Tu o ktorej pises, ale aj niektore tie ine. Alebo vsetky tie udery boli uplne zbytocne? Boli k niecou dobre? Fakt ma niekedy vyznam dat vam facku? Podla mna sa tak len potlacuju vase vlastnosti. Tak ci tak tam su, len sa akurat tymto cinom utlacia, az kym sa z vas nestanu aj tie handry, v najhorsom pripade. Kazdy by mal brat druheho taky aky je, a nie sa ho snazit zmenit. Nik sa neda zmenit. Podla mna. Akurat len utlacat nejaku jeho vlastnost.

jedulka

na stará kolena jsem "poznala" jednu ženu,kterou bych dokázala, zadupat do kachliček.Jak ubohé ode mne.Od čeho mám mozek,kopu času a schopnost se správně trefit,do správného místa a hlavně ve správný čas:-)
Jestli jsem uhodila muže,ale jistě že ano a né jednou,jestli uhodili oni mě -nesčetněkrát.Přes všechno násilí,ponižování atd. mě kupodivu nejvíc utkvěla v paměti taková zanedbatelná příhoda.Byla jsem 16 let vdaná,měla děti,makala do nevidím do nevidím,znala jen práci,tepláky a zástěru.Na nákup jsem měla jedno slušné oblečení.V té době frčeli "bodíčka",nevím co mě napadlo si jedno koupit.Měla jsem ho na sobě,na něm svetr aby to ex manžel neviděl.Vznášela jsem se jak peříčko,nadšená a šťastná.Bývalí snoril jak ohař,tohle nebylo u nás normální a on né a né přijít na to,co je za tím.Lítal po bytě jak smyslů zbavený.Práskla mě moje dcera.ex si mě okamžitě podal,sehnul,rukou zajel pod svetr a vytrhl mi kus toho "bodíčka" velký jako mužská dlaň.Taková blbost co? Zhroutila jsem se na zem opřená o kamna,brečela jak smyslů zbavená,zajíkávala jsem se a nemohla pohnout levou částí těla.Po tváři mi tekli slzy a sople celé čtyři hodiny.Ona rána má mnoho podob.

chalice

pandorica a Sammy jasne aj niektori muzi si zasluzia facky aj kopance, ja som len reagovala na Hraca, co napisal. :)
Milka a ty by si neustedrila, keby si mohla niektorym zenam za ich spravanie vo svojom okoli facky? :) Ja som facku dostala od spoluziaka na ZS a zopar nechcenych faciek od synovca(dieta), ale od dospeleho muza nastastie zatial nie.
A ci som dostala nieco ine? Ine, tak ano, dostala som cokoladu, cukriky, zmrzlinu, dezert, oblecenie, knihy aaa dlhe vypisovanie by tu bolo.....:D

ps2

Ale späť k téme. Moja sestra sa napr. s mužom bila. On jej strúhol, ona mu vrátila. S bezcitným psychopatom sa nedá žiť, ani keby neviem čo. Robota, pivo, telka a sex rovná sa ťažká psychopatia - citové otupenie - totál:)))

pandorica

Ja som mala 21,on 19.Nie naši neboli zlí, len vedeli, čo je on zač a zakazovali mi ho a ja krava zamilovaná som im neverila, tak som urobila scénu a odišla som z domu.A áno mám lepšieho,už dosť dlho.

milka11.00

Pandorica koľko si mala vtedy rokov, koľko mal on a koľko máš teraz? Už si si vybrala lepšieho? Tvoji rodičia boli takí zlí, že si ušla?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.