Bitky medzi mužmi a ženami

chlapik

nasilie nema co vo vztahu robit. jedine ak s nim obaja suhlasia lebo im vyhovuje taliansky vztah. ja by som sa ale mlatit nenechal.

poPotvorka

Priatel ma vyprovokoval a ja som mu v navale zlosti skarede ponadavala a nesla som sa nejak zastavit ,upozornil ma raz ,druhy krat a na treti mi jednu šuchol . Ale tak som skrotla ,ze som sama nechapala .

jedulka

byla jsem s vždy budu na straně žen.I když musím říct,že jsem v životě potkala pár žen,kterým bych sama jednu udeřila.Bohužel o existenci matriarchálních společností nemáme žádné informace.Nastala éra patriarchátu,která co dějiny pamatují tady byla a stále je.Muži se na nás vždy dopouštěli násilí,hrubých vražd,utrpení,ponižování degradace atd...Pro ženy které by rády poznali naši úlohu od "počátku" až ke dnesku si stáhněte zde,pochopíte věci ve kterých jste jen tápali jako ve tmách.
www.kubata.nazory.cz

ps2

S ex len raz:) Ale to ani nebola bitka. Ja som cvičil formy a ju to asi vyprovokovalo k tomu, že si chcela udrieť:) Tak si udrela.

Sammmy

Presne tak. Bohužiaľ, žiadny muž si to neprizná a radšej bude tvrdiť že to práve žena je tá, ktorá si "sem-tam" zaslúži výchovnú facku, ako tu bolo povedané.

milka11.00

Chalice, ktoré ženy si zasluhujú tie výchovné, sú na to nejaké tabuľky podľa ktorých sa to posudzuje? :D A ty si dala či dostala v živote nejaké facky alebo niečo iné?

chalice

Hrac ked uz raz udriez zenu budes ju udierat aj potom. Muz ktory zdvihne ruku na zenu sa odvazi urobit to dvakrat je to ako ked pes raz pohryzie svojho pana.
Preco sa s nim musela vyspat, to ako z pomsty k tebe?
K tej bitke este dodam len to, ze niektore zeny si aj zasluzia taku tu vychovnu to teda hej. :)