angina???

libor

Pomoze urcite KLACID 500, mne zabral hned.Ine mi nezaberali.Toto antibiotikum je sirokospektralne,ale treba sa radsej poradit s lekarom

himalajaa

mam takz problem...moja 17 mesacna dcerka mala v piatok teplotu 39.4 vseliako sme zbijali aj zabali sme dali no nepomohlo tak sme o pol noci bezali na pohotovost tam ju pani doktorka prezrela napisala nam spravu:AQuskult. dychanie ciste,akcia prav.,ozvy ohranicene sliznice ciste,hrdlo cervene uzliny nezv. a povedala ze je to angina predpisala nam cedrox a dala diazepan aby nemala krce...lenze mne sa to nepozdava mala sice mala teplotu len v piatok ale od soboty je malatna bleda aj ked teplotu nema stale je to nejakych 37.0 .k obvodnej pani doktorke sa nemozem dovolat ani do ambulancie ani na mobil..tak mi prosim poradtee co robit...

damaxy

nezabudni to povedat lekarovi že si alergicka na penicilín,bež aj na pohotovost,daju ti niečo iné.teraz je výber ,ja to neovládam.Píšem ti len z mojich vlastných skuseností,angína ti neprejde len tak.Skus si pokloktat slanou vodou,JOX om,tantum verde apod.Na hrdlo plienku alebo šatku.

andy

tak nevolno mi je a nemam chut do jedla ani do pitia.teplotu som si zatial nemerala.ked prehltam tak citim ten hnis a je mi z toho na vracanie.bohuzial som vsak alergicka na penicilin.

damaxy

ked prehltnes a bolí to je to angína,nezvacšili sa ti aj uzliny pri ušiach?je to bakterielna infekcia,najlepšie antibiotika penicilinove.Pa. Tiež som ju mala nedávno.Zvykne byt aj nevolno a teploty.