Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné - ako dynamicky postupovať v jednotlivých štádiách

Príspevok v téme: Akné - ako dynamicky postupovať v jednotlivých štádiách
nerieskto

Od mojej kamarátky chcem zdieľať jej skvelý príbeh ako zvíťazila nad akné (teda nie úplne ale až o 70 percent).
skrátené
... " Moje akné bolo problematické a bolo silné a bola som už zúfalá. Na internete som si prečítala veľa o liekoch na akné ale povedala som si, že je veľa prípadov kde akné zmizlo a ešte viac, kde akné vôbec nezmizlo ba sa ešte aj zhoršilo. Radšej som sa rozhodla pre druhú alternatívu - nie lieky. Najprv som používala zemiakovú šťavu ktorej škrob pôsobil veľmi dobre na pleť v takom zlom štádiu. Pomyslíte si-fúúj ZEMIAk ale čo poviete na URINU (MOČ) ? Určite by ste si vybrali to prvé. Pokračovala som ďalej, s pitím žihľavového čaju ktorý pôsobí veľmi skvelo na moju pleť dodnes, hocikedy keď ho vypijem. Pokračovala som inými čajmi ako Dub letný, šalvia - suší a je protizápalová, a iné čaje, prečítajte si v obchode = polovica z nich je na zápaly, takže ich pokojne môžete použiť aj na zapálené vyrážky. Ďalej som sa rozhodla pre masku s rebríčkom (myší chvost)- Recept je takýto: hrubá múku a čaj z rebríčka spojíte do kopy a vyrobíte masku. Má naozaj SKVELÉ ÚČINKY. Ďalej som pokračovala šťavou z citróna na pupienky a nakoniec TEA TREE olejom.
Musím sa priznať jediný farmaceutický výrobok som používala tiež - SÍROVÉ MYDLO a to je tiež výborné.
VĎaka týmto veciam som s mojím akné zvíťazila a som hrdá na to, ako sa mi celá tvár zlepšila. Odporúčam každému. Poteším sa, ak napíšete aj vy sem do tejto témy príspevok ako ste s akné zvíťazili vy."

Ďakujem za prečítanie. Dúfam, že vám to niečo prinieslo :)

nerieskto

hm lenže ak si zdravý človek tak ti to neublíži. čo majú všqak povedať tí, ktorí sú slabí chorí alergickí a citliví? ja som v detstve používal lieky na alergiu a poškodili mi zrak. Neuveriteľné, čo? A pritom som nepoužíval ani počítač a mobil.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - ako dynamicky postupovať v jednotlivých štádiách - Fórum - ZDRAVIE.sk