Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Povinná vojenská služba

Príspevok v téme: Povinná vojenská služba
V.Nyzlova

Ahojte,

tak ma napadla ďalšia téma a zaujímalo by ma, čo si o tom myslíte. Pri svojich kamošoch i mladších ročníkoch si občas vravím, že je škoda, že neboli na vojne. Sama som na vojne nebola, takže ak sa tam naozaj diali nejaké nekalé veci, tak hold, netuším. Ale občas si pri priateľovi vravím, že škoda, že nebol na vojne :)
Súhlasíte, alebo mi budete oponovať? :)

excentrik

Mne sa fakt paci, ze vacsina nazorov "za" pochadza od zien.. Ony to akoze poznaju alebo v com je pes zakopany, ze to tak praju chlapom? Cakali by ste na svojho partnera rok, lebo musi povinne traposit na vycviku, ktory si on nezelal a ktory mu na 99% bude zbytocny? K rovnopravnosti este nieco.. Uz vidim, ako by nejaka 18/19 rocna slecna tuzila ist na vojnu a nutene zabit rok najlepsieho obdobia zivota nejakym saskovanim.. Ale vrelo by som im rovnopravnosti doprial. A to bolo kedysi 2 roky, vsak to je absurdne. Podla mna tieto nazory maju hlupaci a ti starsi, ktori sa nemozu zmierit s tym, ze oni museli a my mladi nemusime.

mojprejav

awesomeorca_ hlúposť čo píšeš v poslednom príspevku. Ja mám tiež vačšie prsia a robili mi problém pri behaní, hádzaní loptou či skákaní do diaľky. Aj napriek tomu že som mala športovú podprsenku bol problém a často ma aj boleli po športovani. Tým padom som podávala horšie výkoný a bola som dosť obmedzovaná v ňom. Detto aj moje niektoré viac obdarené spolužiačky a niektoré boli oslobodené od určitých športov kedže sme mali milú citlivú učiteľku ktorá bola voči nám viac obdareným tolerantnejšia ako k tým plochejším :D

reach5

vanix no lebo vsetci tito internetovi trolovia dobre vedia ze sa ich to (uz) nikdy tykat nebude a kedze maju nejake komplexy tak si to mozu takto odbavovat, ze nech je POVINNA vojenska sluzba lebo PODLA NICH by sa to OSTATNYM hodilo... a najlepsi z nich je ten jeden foter ktory odflakol vychovu svojho syna a teraz by to rad zvalil na nieco ine, napriklad na absenciu povinneho saskovania na buzeraku, aj ked on sam to nenavidel ked sa to tykalo prave jeho :D

vanix

Nech sa paci, vsetci co si to chcete vyskusat a ste za - preco ste este nie vo vojenskej skole? Machrujete, kopa slov, ale aj tak mate zadky polozene na stolickach a keby vam teraz daju zabehnut hoci aj kilometer tak skapete po 50 metroch behu. Hlavne, ze ale vojensky vycvik chcete povinny :D A ako dovod jeho zavedenia, uvadzat 40 kilovych chlapcekov? Myslim si, ze povinna vojenska sluzba bola zavedena z ineho dovodu, a nie aby na uliciach chodilo menej zzenstilych muzov. A akoby chudi a slabi muzi neboli aj v minulosti. V uliciach stale vidim aj poriadnych chlapov, silnych aj slabych, vysokych aj nizkych. A nemozte ocakavat, ze chlapcata do 18-20 rokov budu vsetci jak rambovia. Kto chce ist sluzit, kto si to chce skusit - skoly na to su, moze ist. Sama som jedneho casu nad tym uvazovala, ale som slaba ako mucha a neviem co by som tam skratka robila, hoci keby som chlap je to rozhodovanie jednoduchsie. ALe podla mna nutit cloveka do niecoho co je castokrat narocne nielen fyzicky, ale aj psychicky, nie je spravne. Vela povinnosti mame aj bez toho.

Awesome Orca

a o tých prsnatejších babách je to dobrá blbosť,s mojimi Dčkami som podávala rovnaké výkony ako baby bez , dokonca som bola vždy medzi najlepšími , ani šprinty mi nerobili problém ;)

0vecka

zaujmave ze v poslednej dobe stretavam ludi ktorym to nejako tak vyhovuje a nemaju problem s tym ze napr policia si robi co chce uradnici si robia co xcu sef si v praci s nimi robi co chce... taka vojna bola o tom aby potrela nejaku individualitu a donutila ludi sa zaradit... podla mna su toto dost nebezpecne metody

Awesome Orca

Tak síce neviem podrobnosti ako to chodilo na vojne,ale myslím že dnešnej mládeži by to neuškodilo..40 kiloví chlapci pocvičia biceps a už si myslia akí sú makači :D ... Pričom ocino spomínal ako na tom boli na vojne kondične skvele , koľko behávali a pod.Ja som žena a určite by som si to na polroka chcela vyskúšať.Myslím že drezúra a určitý režim padne vhod v dnešnej dobe.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Povinná vojenská služba - Fórum - ZDRAVIE.sk