Povinná vojenská služba

Príspevok v téme: Povinná vojenská služba
V.Nyzlova

Ahojte,

tak ma napadla ďalšia téma a zaujímalo by ma, čo si o tom myslíte. Pri svojich kamošoch i mladších ročníkoch si občas vravím, že je škoda, že neboli na vojne. Sama som na vojne nebola, takže ak sa tam naozaj diali nejaké nekalé veci, tak hold, netuším. Ale občas si pri priateľovi vravím, že škoda, že nebol na vojne :)
Súhlasíte, alebo mi budete oponovať? :)

0vecka

ja poznam jedneho experta ktory ma 30 od 18 sa zivy sam a nevie uvarit ani ryzu :) a nevari mu zenu tusim je este panic

Nina.

To by mala byť samozrejmosť, že si dospelý človek vie navariť, bez ohľadu na to, či je to žena alebo muž.

excentrik

Ja si zas myslim, ze mnohym zenam by prospela povinna rodinna vychova/kurz varenia, lebo mnohe dnesne slecinky nevedia spravit ani prazenicu. Takze tak..

Nina.

Povinná vojenská služba nie je pre každého chlapa, to je pravda, ale mnohým by to pomohlo, takže úplne na škodu by to nebolo.

excentrik

A ty by si chcela ist na vojnu? Lebo presadzujeme predsa rovnopravnost, takze zeny by pekne sli na vojnu takisto, ako to zaviedli teraz v Norsku. A este by ma zaujimalo, preco tak tuzis, aby ten tvoj isiel na vojnu? Chces mat od neho rok pauzu? Alebo ako to mam chapat.. ?

reach5

same vyhovorky, nie je vojna, rovesnici su zli, druhi rodicia su zli, len ty si spickovy.. ale akurat spickovy pokrytec a alibista. si myslis ze kto ma vacsi vplyv na dieta, rovesnici alebo rodicia? predstav si ze ja poznam rodicov ktori vychovali svoje dieta tak, ze sa nenecha stiahnut cudzimi ludmi ani k drogam, ani k zlocinom a ani k flakaniu. cim to asi tak bude?? no skus porozmyslat odkial sa takyto pristup v niektorych detoch berie. ci mi chces tvrdit ze to je zalezitost genov a ze ty s tym nic nemas, ze to je mimo tvoju zodpovednost??