Kamarátka na chudnutie

Príspevok v téme: Kamarátka na chudnutie
Mema

Ahojte, všimla som si, že je tu dosť článkov o "kamarátkach na chudnutie" . Rozhodla som sa tiež schudnúť 10 kg , nechcem držať hladovku a nechcem aby sa mi tie kilá zasa vrátili, hľadám teda kamarátku s ktorou sa budeme vzájomne podporovať aby sa nám ta diéta podarila :-) Ozvite sa :P

Vilocka

Ja som dala za prvý týždeň dole 2 kg :) .... a to bez drastických diét a akýchkoľvek tabletiek. Len som zaradila zopár rád z tej školy chudnutia (čo spomínali v tých videách zadarmo) a kilá začali ísť dole. Super teším sa... potom keď to už v´bude väčší rozdiel tak pošlem priebežné fotky (aspoň ma to teraz bude motivovať sa snažiť :-)

Vilocka

Ahojte dievčatá (Mema, Rikaaa, 123eri321 a Patus),
ja sa k Vám tiež pridávam, ak môžem :-) Chcem schudnúť, už som sa do toho od septembra pustila. Ale nechcem už žiadne tabletky, diéty, tých už mám plné zuby a vždy som po nich ešte viac pribrala, keď som nabehla \"do normálu\". Pochopila som, že to je v mojej hlave, že najprv to tam mením... Najväčší \"uvedomie si\" bolo, že nikto mi to jedlo do pusy nedáva,.... len ja sama....

Mám cieľ: zhodiť do 30.03. 20 kg, to je za 7 mesiacov... čiže tie 3 kg za mesiac. Raz a navždy.... Pridala som sa ku kamarátovi, ktorý takto schudol 29kg (!) a teraz to učí aj druhých. Pozrite tu, má tu videá ako to dosiahol: www.skolachudnutia.sk Treba tam zadať email, ale nič viac (nebojte sa, nepredáva žiadne pilulky :-)

Takže hor sa do toho! Budeme si tu referovať aj naše úspechy? ako nám to každej ide?

metracek

vies co ani mi to nevadi ze mas rovnaky nazov ja som nevedela ze to tak moze byt na nete tak nech sa vam daridievcata a co najviac kileciek dajte dole niekedy medzi vas kuknem ako sa vam dari DOSCHUDNUTIA DIEVCATA

metracek

ahojte dievcata nie ze by ste nam vadili ale bud sa pridajte k nam alebo si zmente nazov temy som bola zaskocena dnes ked som nasla 2 rovnake temy som nevedela ze to moze byt doschudnutia

Mema

Rikaaa : tak mi daj svoj azet ak máš :) ja sem tiež nechcem davať mail :) :D
123eri321: samozrejme :) nech sa pridá kto chce, čím nás bude viac tým to pôjde rýchlejšie no nie ? :)
patus : super ! môžme začať hneď idem ti napísať :)

rikaaa

ouu nechcem ho sem veľmi dávať kedže môj email je moje celé meno, nenapíšeš mi sem tvoj, a ja sa ti ozvem :)