Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako napravit pokazeny vztah, ktory sa ani nestihol poriadne zacat?

Príspevok v téme: Ako napravit pokazeny vztah, ktory sa ani nestihol poriadne zacat?
xibyxi

Tak , zrejme divný nadpis, ale ide o to , že som dávnejšie spoznala chlapca, vsetko slo fajn , ale on je akysi pri moc hanblivy, a tych ansich stretnutí nebolo nejako veľa. Problém je, že mi na nom začalo zaležat už teraz i ekd nemam ziadnu istotu ze z toho nieco bude. A pri mojom super štastí , väcsina vecí na kt.mi zaleží sa maximalne pokazí. a tak sa aj stalo. Bola som s kamaratmi na zabave, a spravila som si take menšie trapasy? No ako to nazvať. (Alkohol, chalani , atd ) A v tom miv noci zavolal on, v ten nespravny cas, a ten telefonat bol fakt odveci kedze si z neho polku nepamätam. och -_- Je nahnevaný, to uz som pocula v tych rozhovoroch , ale otazka je, mam sa mu za niečo ospravedlnovat? Ked este niesme ani spolu? Ved si predsa este mozem robit co chcem, alebo nie? ... kazdopadne to nejako pokazilo to nase sladké zacinajuce obdobie.

odpovedam

necitala som diskusiu, ale uprimnostou nic nepokazis. Podla mna, keby si sa mu ozvala a vysvetlila mu to, bude si ta viac vazit a je to stale lepsie pokracovanie ako sa tvarit, ze sa nic nestalo. Je to tazke, hlavne ak vies, ze si ty sama spravila nieco skarede, ale zodpovedne je si to priznat a ospravedlnit sa (ak je za co).

rcnp

ma pravo byt nahnevany.. respektuj jeho pravo, raz sa ti to bude hodit ;-) (ked budes chciet byt nahnevana ty)
pretoze dam ti utazku.
bolo by medzi vami viac civot, ak by ste si povedali ze TERAZ je to oficialne?
to fakt potrebujes byrokraciu k tomu, aby si sa citila byt vo vztahu?

VER MI, to ze je nahnevany ti nad slnko jasne ukazuje a dokazuje, ze mu na tebe zalezi..

xibyxi

Nestratila som ho, a za aky okamih? Myslis tu pusu ?... ach , myslim ze sa deju aj horšie veci, povedala som , ze je nahnevany, ale nie ze som ho stratila. Je to jedno uz:)

ps2

Mne to tiež neide do hlavy. Fakt to nechápem, niečo také a potom toto ...
----------------------
K téme. No, skús, uvidíš. Akože rozhodené siete a niekto na tvojom radare??? Treba vyskúšať podľa mňa.

vfgfgdfs

Super , si cool , ale ked si idiot a nevieš napisat nič normalne ku veci ,len tieto somariny, tak možes odtialto rovno vypadnut... VDAKA!

ps2

Migel, prosím ťa, na čo ja tu mám písať svoje emaily, keď aj tak všetky moje maily už dávno poznáš:) Asi som ťa dnes nas.al, prosím ťa infarkt myokard nechcem dostať, ešte som mladý:) Nechaj ma trošku požiť...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako napravit pokazeny vztah, ktory sa ani nestihol poriadne zacat? - Fórum - ZDRAVIE.sk