Ako napravit pokazeny vztah, ktory sa ani nestihol poriadne zacat?

Príspevok v téme: Ako napravit pokazeny vztah, ktory sa ani nestihol poriadne zacat?
xibyxi

Tak , zrejme divný nadpis, ale ide o to , že som dávnejšie spoznala chlapca, vsetko slo fajn , ale on je akysi pri moc hanblivy, a tych ansich stretnutí nebolo nejako veľa. Problém je, že mi na nom začalo zaležat už teraz i ekd nemam ziadnu istotu ze z toho nieco bude. A pri mojom super štastí , väcsina vecí na kt.mi zaleží sa maximalne pokazí. a tak sa aj stalo. Bola som s kamaratmi na zabave, a spravila som si take menšie trapasy? No ako to nazvať. (Alkohol, chalani , atd ) A v tom miv noci zavolal on, v ten nespravny cas, a ten telefonat bol fakt odveci kedze si z neho polku nepamätam. och -_- Je nahnevaný, to uz som pocula v tych rozhovoroch , ale otazka je, mam sa mu za niečo ospravedlnovat? Ked este niesme ani spolu? Ved si predsa este mozem robit co chcem, alebo nie? ... kazdopadne to nejako pokazilo to nase sladké zacinajuce obdobie.

ps2

Ja nikam nepôjdem, ani ťa nebudem naháňať. Viem toho o tebe dosť, ale kašlem na to. Ja nič nezverejním bez tvojho súhlasu. Did?

xibyxi

Az na to ze ja som bola jedine opitá ,a maximalne som tak tancovala s chalanom, a par pús a to je VSETKO ! ... Ja neviem akoby som sa citila v jeho kozi, ale este spolu nechodime a myslim , ze sa to moze stat kazdemu.. To je okamih proste, alkohol robi divy, ale zase odtial potial:).....

asrf

ano, to je rozhodne tazko napravit, ale nie nemozne.
ale kazdy si za to moze sam.. isla si tam dobrovolne, vedela si, co sa moze stat. na disco chalani nejdu pre chlas, ale sex.

ty by si mu odpustila, keby urobi to, co si urobila ty?

xibyxi

Nieze užit, chcela som sa ist normalne zabavit s kamaratmi.. Len trochu som to neodhadla kedze normalne nepijem , tak mi to viac udrelo a on mi zavolal akurat vtedy. Ach ach. Asi kašlem na to.. Spravila som si blbú mienku atažko to napravat

0vecka

nejako som to moc necital ale ak sa nasral preto ze sisi sla s kamosmi vypit tak sa nanho asi vykasli ocividne sa k sebe nehodite :)

xibyxi

Agnes998 - Díky moc za takyto nazor, zatial ma tu väcsina ludí kritizovala. Ja si tiež myslím, že sa treba zabávať, ale teraz už viem, ze zrejme nie v tom čase alebo období , ked sa rysuje nejaky vztah . Všetko s mierou. Ale diky, tento nazor ma potesil asi najviac:)